reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do 7 miesiąca, bo zależało mi żeby potem wrócić. Teraz firma się sypie i nie chcę wracać tam. Dlatego chciałabym szybciej zwolnienie ale jak je uzyskać skoro pracuje "w biurze"? Niby praca siedząca, 8 h, ale mnóstwo stresu, zrzucania obowiązków, presja czasu. Poprzedni lekarz lewdo dał mi zwolnienie w 7 mcu, twierdził że nie ma podstaw, bo dobrze się czułam, z dzieckiem też było wszystko ok. Teraz pójdę do innego, chciałabym tak 4-5 miesiąc...
Mów, że bardzo źle się czujesz. Jesteś permanentnie zestresowana. Zasypiasz po chwili pracy. Odegraj jakaś scenka, może da L4 😊
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do 7 miesiąca, bo zależało mi żeby potem wrócić. Teraz firma się sypie i nie chcę wracać tam. Dlatego chciałabym szybciej zwolnienie ale jak je uzyskać skoro pracuje "w biurze"? Niby praca siedząca, 8 h, ale mnóstwo stresu, zrzucania obowiązków, presja czasu. Poprzedni lekarz lewdo dał mi zwolnienie w 7 mcu, twierdził że nie ma podstaw, bo dobrze się czułam, z dzieckiem też było wszystko ok. Teraz pójdę do innego, chciałabym tak 4-5 miesiąc...
Zawsze możesz wymiotować , być bardzo senna [emoji1][emoji6]
Ja mam kiepską tu umowę. Miałam akurat w lutym iść zmieniać , ale teraz to nie wiem jak podejść do tego [emoji1787][emoji1787]
Znaczy na pewno powiem , że chce zmienić, tylko nie wiem kiedy o ciąży jakby co mówić.
W pracy ciąża nie będzie przeszkadzać chociaż szefowa na pewno zadowolona super nie będzie bo jesteśmy tylko we dwie.
 
Dzień dobry ;) wstałam, żyje, to już sukces. Dziecko odprowadzone do szkoły, a ja zabieram się za strój na jutrzejszy bal karnawałowy. Młody wymyślił, że ma być w stylu minecraft. Tak się cieszę, że będę wycinała kwadraciki z filcu [emoji2961]. Poza tym dziś zebranie o 16. Więcej planów nie mam, będę leżeć i pachnieć póki mam okazję.
 
Dzień dobry ;) wstałam, żyje, to już sukces. Dziecko odprowadzone do szkoły, a ja zabieram się za strój na jutrzejszy bal karnawałowy. Młody wymyślił, że ma być w stylu minecraft. Tak się cieszę, że będę wycinała kwadraciki z filcu [emoji2961]. Poza tym dziś zebranie o 16. Więcej planów nie mam, będę leżeć i pachnieć póki mam okazję.
Która klasa?
Mój 1.
 
Dzień dobry [emoji4]
U mnie też dziewczynki odprowadzone.
Moje chcąc się przebrać za pipi lansztrung A druga za policjatke [emoji28]
Stój pipi komletuje sama A drugi pożyczyłam
W nocy nie mogłam spać przez to wszystko, choć czuje się dobrze.
Żałuję że poszłam do lekarza ale co tam, teraz trzeba tylko czekać.
16 lutego jedziemy nad morze na feriie.
I myślę czy poszukać lekarza żeby pójść 14 żeby pojechać z czystą głowa czy może już poczekać do 3.03.
Ech te kobiece dylematy [emoji28][emoji16]

Miłego dnia kobietki [emoji8]
 
reklama
Do góry