reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Witaj [emoji4]
Widzę taki sam termin OM jak ja
Jak się czujesz?
Byłaś u lekarza czy robiłaś sikańca [emoji28]?
Cześć dziewczyny
OM 29 grudzień, TP wg OM wypada gdzieś na pierwszą połowę października. Nie robiłam jeszcze bety. Jestem z Bydgoszczy, za dwa miesiące będę mieć 30 lat. Mam już jedną córeczkę: w marcu będzie mieć 3 lata. Pierwsza ciąża zakończona nieplanowanym cc. Na forum bb od 2016r.

Ja dziewczyny po tej wizycie jak by mnie pociąg przejechał....[emoji17]
Nie wiem teraz na co się ukierunkować czy wrócić do pracy, czy się kochać z mężem teraz co by się nie stało to nawet jeśli sprawdzą się rokowania lekarza to będę na to zwalac...
Chciałabym nabrać dystansu, wrócić do pracy i poczekać aż ten miesiąc zleci i pójść Jeszcze raz A może szybciej się uda.
Jednak to samopoczucie to dół [emoji26]
Prace mam ciężką, stresująca, obciazajaca więc jak tu się skupić na codzienności A siedzieć w domu też nie specjalnie [emoji849]

Fajnie że jest nas tak dużo, obym z wami zostala [emoji3059]
 
reklama
Dlatego ładnie ja od razu poszłam na l4 bo i tak żadnej wdzięczności bym nie dostała! [emoji58][emoji52][emoji2368]
@Peony przede wszystkim musimy myśleć teraz o maluszkach, praca oczywiscie jest ważna, ja też planuje jeszcze trochę popracować. Wiem jedno- nikt nie powie nam nawet dziękuje za to, że będąc w ciąży latałyśmy i normalnie siedziałyśmy w robocie.
 
My Cie nigdzie nie puscimy :)
Witaj [emoji4]
Widzę taki sam termin OM jak ja
Jak się czujesz?
Byłaś u lekarza czy robiłaś sikańca [emoji28]?

Ja dziewczyny po tej wizycie jak by mnie pociąg przejechał....[emoji17]
Nie wiem teraz na co się ukierunkować czy wrócić do pracy, czy się kochać z mężem teraz co by się nie stało to nawet jeśli sprawdzą się rokowania lekarza to będę na to zwalac...
Chciałabym nabrać dystansu, wrócić do pracy i poczekać aż ten miesiąc zleci i pójść Jeszcze raz A może szybciej się uda.
Jednak to samopoczucie to dół [emoji26]
Prace mam ciężką, stresująca, obciazajaca więc jak tu się skupić na codzienności A siedzieć w domu też nie specjalnie [emoji849]

Fajnie że jest nas tak dużo, obym z wami zostala [emoji3059]
 
A moze skonsultuj to z innym lekarzem ?
Witaj [emoji4]
Widzę taki sam termin OM jak ja
Jak się czujesz?
Byłaś u lekarza czy robiłaś sikańca [emoji28]?

Ja dziewczyny po tej wizycie jak by mnie pociąg przejechał....[emoji17]
Nie wiem teraz na co się ukierunkować czy wrócić do pracy, czy się kochać z mężem teraz co by się nie stało to nawet jeśli sprawdzą się rokowania lekarza to będę na to zwalac...
Chciałabym nabrać dystansu, wrócić do pracy i poczekać aż ten miesiąc zleci i pójść Jeszcze raz A może szybciej się uda.
Jednak to samopoczucie to dół [emoji26]
Prace mam ciężką, stresująca, obciazajaca więc jak tu się skupić na codzienności A siedzieć w domu też nie specjalnie [emoji849]

Fajnie że jest nas tak dużo, obym z wami zostala [emoji3059]
 
Kochan zostajesz z nami! I żadnych wymówek nie chcemy słyszeć! Zobaczysz będzie dobrze [emoji173][emoji173][emoji173]
Witaj [emoji4]
Widzę taki sam termin OM jak ja
Jak się czujesz?
Byłaś u lekarza czy robiłaś sikańca [emoji28]?

Ja dziewczyny po tej wizycie jak by mnie pociąg przejechał....[emoji17]
Nie wiem teraz na co się ukierunkować czy wrócić do pracy, czy się kochać z mężem teraz co by się nie stało to nawet jeśli sprawdzą się rokowania lekarza to będę na to zwalac...
Chciałabym nabrać dystansu, wrócić do pracy i poczekać aż ten miesiąc zleci i pójść Jeszcze raz A może szybciej się uda.
Jednak to samopoczucie to dół [emoji26]
Prace mam ciężką, stresująca, obciazajaca więc jak tu się skupić na codzienności A siedzieć w domu też nie specjalnie [emoji849]

Fajnie że jest nas tak dużo, obym z wami zostala [emoji3059]
 
Ja o ile nie odczuwam żadnych dolegliwości jeszcze to dziś już od 20 czuje się jak dętka- jakbym maraton przebiegła. Kładę się zaraz spać, bo chyba zasnę na stojąco 😅
 
reklama
Ja tak mam codzień. Bierze mniepopoludniu ok 15-16 wtedy robię sobie drzemkę z godzinkę. A wieczorem o 19 już nie widzę na oczy. Teraz też słabo widzę Ale jeszcze pisze, bo nie lubię wcześnie chodzić s0ac więc później się mecze [emoji23][emoji23][emoji23] Wiem mam z główką [emoji2368][emoji23][emoji2356]
Ja o ile nie odczuwam żadnych dolegliwości jeszcze to dziś już od 20 czuje się jak dętka- jakbym maraton przebiegła. Kładę się zaraz spać, bo chyba zasnę na stojąco [emoji28]
 
Do góry