reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No my w wigilie postanowilismy rozpoczac starania :) i zaraz zaskoczylo :) i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)
Ja już jestem po tylu stratach, że może to głupie, ale wolę nie wiedzieć i cieszyć się tym co jest teraz [emoji3526] Jakbym nie miała takiej historii, to na pewno też bym biegła z ciekawości [emoji16]
 
reklama
Sowka91 chorujesz na niedoczynność? Ja na hashimoto. Daj znać czy podskoczylo ci tsh. Ja też muszę się przejść w któryś dzień na pobranie. Endokrynolog dopiero za tydzień, ginekolog za 2 tygodnie...
10 dni po owu miałam TSH 1.4, 16 dni po owulacji było już 2.5, więc zwiększyłam sobie dawkę, w jutro mam endokrynologa, więc muszę mieć aktualny wynik.. ja mam niedoczynność, ale nie mam Hashimoto
 
No my w wigilie postanowilismy rozpoczac starania :) i zaraz zaskoczylo :) i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)
U mnie już siódma ciąża zaskoczyła w pierwszym cyklu starań, tylko co mi z tego jak mam tylko jedno dziecko 🤷 Ale teraz nie dopuszczam złych myśli, już oglądam piękne koszule porodowe 😂♥️
 
Ja znalazlam piekna :) za cale 45 zl :D i to w moim ulubionym kolorze :D [emoji1665] w sumie nie nosze kolorowycg rzeczy bo mi sie z rudym łbem wszystko gryzie :D
U mnie już siódma ciąża zaskoczyła w pierwszym cyklu starań, tylko co mi z tego jak mam tylko jedno dziecko [emoji1745] Ale teraz nie dopuszczam złych myśli, już oglądam piękne koszule porodowe [emoji23][emoji3531]
 
No po brzuchu nie. Ale po wyglądzie, po samopoczuciu. U mnie w pracy zaraz jak mnie zemdlilo od surowego mięsa to już było w ciąży jesteś[emoji28][emoji2955]
 
reklama
Do góry