reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej, u mnie 1szy dzień ostatniej miesiączki 28 grudnia, w sobotę zrobione 2 testy pozytywne, w niedzielę kolejny również pozytywny. Jutro idę na betę. Udało się w 2 cyklu☺️
 
reklama
Dzień dobry dziewczęta [emoji4]
Rano zrobiłam test , piękne dwie kreski [emoji16]
Umowilam się do ginekologa za tydzień Ale to jakiś nowy lekarz więc mam mieszane uczucia....
A jak u Was mija dzień?
Jak samopoczucie?
Hej u mnie sobotnie 2 testy pozytywne, z wczoraj jeden również, jutro idę na betę, a do lekarza 13 lutego ☺️bolą mnie jedynie piersi i są większe, a także mam strasznie zatkany nos jak przy alergii jakiejś i do tego6czesto wydmuchuję krew, ponoć to normalne na początku
 
Hej ja jestem pracy dziś 10 h. Tak z śnić fajnego. Śpię na siedząco, brzuch mnie boli i cała noc nie spałam przez bolace cycki [emoji23][emoji23][emoji23] Jednym słowem dramat! A wy idziecie na zwolnienie czy pracujecie?
 
Ja ogólnie mam problem z zatokami i nie wiem jak sobie poradzę w ciąży, gdzie nie można stosować sterydowych psikaczy a mi tylko to pomaga
 
Ja też w pracy [emoji23]
Ale też mnie brzuch boli i zasypiam. Jutro idę do rodzinnego żeby mi dał na tydzień l4. A w poniedziałek do ginekologa i już będę ciagła... marzę o tym żeby się położyć [emoji42][emoji42]


Cieszę się że nasza grupa tak się rozrasta.
A powiedzcie to wasze pierwsze dzieci?
Ja mam dwie córki, jestem po dwóch cc. Więc teraz pewnie też się tak skonczy[emoji4]
Hej ja jestem pracy dziś 10 h. Tak z śnić fajnego. Śpię na siedząco, brzuch mnie boli i cała noc nie spałam przez bolace cycki [emoji23][emoji23][emoji23] Jednym słowem dramat! A wy idziecie na zwolnienie czy pracujecie?
 
Ja też w pracy [emoji23]
Ale też mnie brzuch boli i zasypiam. Jutro idę do rodzinnego żeby mi dał na tydzień l4. A w poniedziałek do ginekologa i już będę ciagła... marzę o tym żeby się położyć [emoji42][emoji42]


Cieszę się że nasza grupa tak się rozrasta.
A powiedzcie to wasze pierwsze dzieci?
Ja mam dwie córki, jestem po dwóch cc. Więc teraz pewnie też się tak skonczy[emoji4]


Moje pierwsze 😍
 
reklama
Moja druga ciąża, mam już prawie trzyletnią córkę
O tą ciążę staraliśmy się trochę ponad rok, o pierwszą ponad 1,5 roku
 
Do góry