reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie nie wiem co mam zrobić. Bo jutro na 10h do pracy i wiem że będę musiała coś dźwigać.. trochę się boję [emoji58]
 
Ja właśnie nie wiem co mam zrobić. Bo jutro na 10h do pracy i wiem że będę musiała coś dźwigać.. trochę się boję [emoji58]
Ja dostałam l4 ciazowe. Wystarczylo usg z pęcherzykiem a nawet gdyby bylo jeszcze za wczesnie zeby bylo go widac to lekarka powiedziała ze wypisalaby mi na podstawie pozytywnego testu ciazowego lub bety.
 
O widzisz.... to spróbuję się umówić w tyg do ginekologa chociaż po l4. Bo nie dość że praca ciężka, kierownicza powalona to jeszcze dużo godzin na nogach A teraz to większość czasu bym leżała. Chociaż myślałam czy nie iść do rodzinnego z powodu złego samopoczucia nie wziąść.
Ale skoro mówicie że nawet pęcherzyki starczy do l4 to zobaczymy [emoji39] zależy mi na tej ciąży więc ryzykować nie będę [emoji16]
 
W końcu świeżutki temacik[emoji39]
Może do admina trzeba napisać.
A ogólnie długo jesteście tu na forum? Długo z niego korzystacie?
Ja od ok pół roku, dopiero wtedy odkryłam tą stronę, choć mało się udzielalam to praktycznie codziennie śledziłam losy staraczek
 
Mi też bardzo zależy. Najchętniej już jutro bym nie szła bo na 10h więc będzie mi mega ciężko. Ale chce wytrzymać i sprawdzić przyrost bety. I jak będzie prawidłowy wtedy iść na L4 [emoji4]
O widzisz.... to spróbuję się umówić w tyg do ginekologa chociaż po l4. Bo nie dość że praca ciężka, kierownicza powalona to jeszcze dużo godzin na nogach A teraz to większość czasu bym leżała. Chociaż myślałam czy nie iść do rodzinnego z powodu złego samopoczucia nie wziąść.
Ale skoro mówicie że nawet pęcherzyki starczy do l4 to zobaczymy [emoji39] zależy mi na tej ciąży więc ryzykować nie będę [emoji16]
 
reklama
Dzień dobry dziewczęta [emoji4]
Rano zrobiłam test , piękne dwie kreski [emoji16]
Umowilam się do ginekologa za tydzień Ale to jakiś nowy lekarz więc mam mieszane uczucia....
A jak u Was mija dzień?
Jak samopoczucie?
 
Do góry