reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny jestem juz po wizycie 5+6 widziałam taki pierścionek z bijacym serduszkiem [emoji7][emoji7][emoji7] ale kamień z serca super tam wszystko w środku .
Wizytę taka szczegółowa mam za tydzień wtedy się więcej dowiem . Dziś miałam nadzieję że zobaczę fasolkę i była i z serduszkiem.
Ja już po wizycie [emoji18] Całe 3,3 mm ludzika i serduszko [emoji3059]
Gratuluję Wam dziewczyny serduszek i małych ludzików [emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny myślicie, że możemy stosować bez obaw maść Clotrimazolum? Chyba znowu złapałam jakąś infekcję, 3tygodnie temu dostałam na wizycie Pimafucin, wszystko wróciło do normy, a teraz znowu musiałam coś złapać... problem w tym, że wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie :(
 
Ja uważam, że forum jest po to aby każdy mógł wyrazić swoje emocje, też te negatywne. Każda z nas bardziej lub mniej się boi i jest to normalne na tym etapie. A mówienie, że nie powinno się pisać o swoich obawach czy niepowodzeniach powoduje, że odchodzą od nas fajne dziewczyny.
 
To może, żeby napisać coś dla rozluźnienia atmosfery i wprowadzenia dobrych fluidów napiszę, że byłam dziś u mojego lekarza, bo właśnie wrócił z urlopu i chcę wrócić do niego, i w 6 dni dzidzia pięknie mi urosła z 1.2 cm do 2.5 cm :) miłego dnia Wam życzę kochane mamuśki!
Jak ładnie rośnie [emoji7]
Cześć Dziewczyny.

Tydzień temu pisałam, ze jestem zaniepokojona swoim wysokim wynikiem beta hcg.

Właśnie wyszłam od ginekologa i znam już przyczynę - dwa pecherzyki [emoji847]
Wow, kolejne bliźniaki, gratuluję [emoji8]
 
Dziewczyny myślicie, że możemy stosować bez obaw maść Clotrimazolum? Chyba znowu złapałam jakąś infekcję, 3tygodnie temu dostałam na wizycie Pimafucin, wszystko wróciło do normy, a teraz znowu musiałam coś złapać... problem w tym, że wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie :(
Pimafucin, pimafucort i nystatyne ja we wcześniejszych ciążach dostawałam. Nie polecali clotrimazolu
 
Dziewczyny myślicie, że możemy stosować bez obaw maść Clotrimazolum? Chyba znowu złapałam jakąś infekcję, 3tygodnie temu dostałam na wizycie Pimafucin, wszystko wróciło do normy, a teraz znowu musiałam coś złapać... problem w tym, że wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie :(
Wiesz co hyba potrzebujesz homeopatycznych leków bo widocznie masz w ciąży skłonność do infekcji. Ja tak miałam w pierwsze ciąży ze nawet od rumiankowego papieru toaletowego dostawałam upławy gdzie nigdy w życiu tego nie muałam
 
reklama
Do góry