reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Teraz powinnam mieć dni płodne od 14 do

Tak mutacja mthfr c677 tt homozygota i zespół antyfosfolipidowy podejrzenia były na trąbofilie, ale już nie ma. Biorę heparyne dwa razy dziennie w brzuch i aspirynę. Dodatkowo metylowane formy witamin. To jest najdłuższa ciąża jaką miałam. Teraz jeszcze mają podejrzenia tocznia. Wymyślają szukają... Tyle lat się lecze i w Polsce i w Niemczech. Po moich obserwacjach widzę że w Polsce mają większą wiedzę niż tutaj.
Trzymam kciuki zeby bylo jednak ok. A w Pl gdzie sie leczysz? Ja moge polecić Invimed Wrocław - bardzo dobre sprzęty, genialni lekarze
 
Dziewczyny, najgorszy koszmar. Krew i skrzep.
Strasznie się boję. Mąż już jedzie z pracy i jadę za chwilę do szpitala. Proszę trzymajcie kciuki [emoji24]
 
Dziewczyny, najgorszy koszmar. Krew i skrzep.
Strasznie się boję. Mąż już jedzie z pracy i jadę za chwilę do szpitala. Proszę trzymajcie kciuki [emoji24]
Kochana trzymamy kciuki, żeby było dobrze wszystko!!! Miałam tak w donoszonej ciąży, to niczego nie przekreśla!
 
Teraz powinnam mieć dni płodne od 14 do

Tak mutacja mthfr c677 tt homozygota i zespół antyfosfolipidowy podejrzenia były na trąbofilie, ale już nie ma. Biorę heparyne dwa razy dziennie w brzuch i aspirynę. Dodatkowo metylowane formy witamin. To jest najdłuższa ciąża jaką miałam. Teraz jeszcze mają podejrzenia tocznia. Wymyślają szukają... Tyle lat się lecze i w Polsce i w Niemczech. Po moich obserwacjach widzę że w Polsce mają większą wiedzę niż tutaj.
Hmmm.. jeśli podejrzewają toczeń, to może ten steryd byłyby kluczowy?? Badalas kiedyś komórki NK??
 
Hej dziewczyny jestem w 7 tyg ciazy
Mam do was pytanie bo trochę się martwię dzisiaj wstałam i w ogóle mnie piersi nie bolą, czy to normalne?
 
reklama
Do góry