reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czasem tak jest. Może teraz powinny wpadać dni płodne?lub okres . Ewentualnie może jakiś krwiaczek czy coś. Zdarza się. Nawet tu u nas były takie przypadki,A jest ok[emoji307]
Teraz powinnam mieć dni płodne od 14 do
Rozumiem. Trzeba być dobrej myśli.
Miałaś diagnostykę jakąś?czemu tak?
Tak mutacja mthfr c677 tt homozygota i zespół antyfosfolipidowy podejrzenia były na trąbofilie, ale już nie ma. Biorę heparyne dwa razy dziennie w brzuch i aspirynę. Dodatkowo metylowane formy witamin. To jest najdłuższa ciąża jaką miałam. Teraz jeszcze mają podejrzenia tocznia. Wymyślają szukają... Tyle lat się lecze i w Polsce i w Niemczech. Po moich obserwacjach widzę że w Polsce mają większą wiedzę niż tutaj.
 
reklama
I dobrze kochana ! Odpoczywaj. Czego masz sie stresowac niepotrzebnie :( zycze w takim razie zebys sie nie nudzila na zwolnieniu a jednocznesnie zeby ciaza byla nudna :)
@Rudaa94
Poszłam na l4 od dzisiaj do 25.02 dnia wizyty gin
Nie idzie się jednak dogadać moja szefowa,więc szkoda moich nerwów.
Nie dość,że ciut mam stres czy wszystko ok to jeszcze ona.
 
reklama
O jej współczuję, ja po 2 poronieniach żyje w ciągłym strachu choć też pewnie walczyła bym do skutku. Z obecną ciąża jest wszystko ok?. Trzymam mocno kciuki 🤗
Póki co tak, ale dowiem się w poniedziałek czy jest serduszko i wtedy już zacznę się jeszcze bardziej cieszyć :) Trzy z tych ciąż to biochemiczne, ale dwa razy niestety poronienie, nawet raz badałam dzieciątko i okazało się, że był to zdrowy chłopczyk.. Ale nie ma co, to teraz już musi być dobrze 💪☺️
 
Do góry