reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ohhh tak leżę sobie i myślę jak bardzo bym już chciała być na tej wizycie i chociaż zobaczyć ten mały migający pikselek... Usłyszeć, że wszystko jest dobrze ❤️
Jutro rano chyba skocze do labo na badania krwii żeby już na wizytę mieć gotowe te d'dimery, próby wątrobowe i może betę sobie strzele jeszcze, a co! 😂 Ostatnia beta była robiona 5.02 i wyszło 93.44 na dwa dni przed dniem spodziewanej @. Jutro już będzie 7 dni spóźnienia i ciekawa jaka beta będzie 😃
Ja W niedzielę miałam 10 tyś, a jutro mam wizytę i też bym już chciała zobaczyć ❤ chociaż nie nastawiam się mocno żeby się nie rozczarować. Co będzie,to będzie.
 
No i dobrze zrobiłaś. Jakby u mnie się coś działo też od razu bym leciała, napewno bym nie czekała tak długo. Ale że nie krwawie ani plamie to staram się cierpliwie czekać [emoji4]
No moja tez byłaby 18 pierwsza ale to krwawienie mnie wybiło z rytmu i chciałam zobaczyć czy ciaza jest i czy znajduje się w macicy.
 
reklama
Do góry