reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Niee ale mimo, że to prawie 6 tydz to odczuwam wielka pełność w brzuchu i mam problem z leżeniem na boku a o spaniu na brzuchu mogę zapomnieć ☹️
Ja jak leżę na lewym boku za długo to boli mnie jajnik nie wiem czemu 😂 Jutro będę u gine to muszę się spytać o ten brzuch. Jest taki bąbelek z niego + no jak dłużej chodzę to czuję takie rozpychanie/twardnienie, nawet nie wiem jak to opisać.

Dziewczyny jak betaHCG przyrasta ładnie to nie ma możliwości na razie pustego pęcherzyka ciążowego prawda? Ja jak nie jednym to drugim się martwie :(
 
reklama
Ja mysle ze lekarz sie zasugerowal tym co przeszłaś wcześniej bo lukam na naszą tabelke i tak naprawdę serduszko widzą dziewczyny dopiero z końca i pierwszych dni stycznia.. zobacz ja bylam u lekarza w 6 tyg i maleństwo miało dopiero 3.7mm więc zobacz prawie cały tydzien różnicy. Idz na bete zobacz co sie dzieje czy rośnie ja bardzo mocno wierze, ze jest po prostu bardzo wcześnie na konkrety. Bardzo mocno trzymam kciuki
Dzięki, ja już raczej nie mam nadziei za dużo rzeczy źle poszło i grypa moja i to że owulacja właśnie powinna być wczesniejsza
5+2 mam
 
Ja jak leżę na lewym boku za długo to boli mnie jajnik nie wiem czemu 😂 Jutro będę u gine to muszę się spytać o ten brzuch. Jest taki bąbelek z niego + no jak dłużej chodzę to czuję takie rozpychanie/twardnienie, nawet nie wiem jak to opisać.

Dziewczyny jak betaHCG przyrasta ładnie to nie ma możliwości na razie pustego pęcherzyka ciążowego prawda? Ja jak nie jednym to drugim się martwie :(
Nie myśl o tym po prostu. Odetnij się od tych złych myśli, oddychaj i włącz pozytywne myślenie. Bo zamiast na porodówce to wyladujesz w pokoju bez klamek 🙂. Jutro o wszystko wypytasz doktorka a teraz chill... Wejdź pod koc, poczytaj książkę, napij się herbatki i nie rozkminiaj tego co może pójść nie tak ❤️
 
Ja jak leżę na lewym boku za długo to boli mnie jajnik nie wiem czemu 😂 Jutro będę u gine to muszę się spytać o ten brzuch. Jest taki bąbelek z niego + no jak dłużej chodzę to czuję takie rozpychanie/twardnienie, nawet nie wiem jak to opisać.

Dziewczyny jak betaHCG przyrasta ładnie to nie ma możliwości na razie pustego pęcherzyka ciążowego prawda? Ja jak nie jednym to drugim się martwie :(
I tu niestety Cię nie pociesza, ponieważ hormon bety jest wytwarzany przez środowisko jakim jest pęcherzyk ciążowy,A nie przez zarodek. Beta może rosnąć, pęcherzyk się powiększać do jakiegoś momentu oczywiście,A w środku może być pusto.
 
Dziewczyny mam pytanie - czy macie/miałyście plamienia?
Ja mam - bardzo delikatne, przy podcieraniu, od przedwczoraj, dzisiaj może ciut większe, taki kolor bardzo jasnej kawy z mlekiem - w sumie od kiedy zaczęła rosnąć beta (we wtorek 2,38, dzisiaj 17)
Niby wiem, że może tak być...ale trochę się martwię.
Dziś 27 dc (normalny cykl 28 dni)
W tej ciąży nie.
 
Kochana nie doszukuj sie bo do wizyty to zwariujesz ! :)
Ja jak leżę na lewym boku za długo to boli mnie jajnik nie wiem czemu [emoji23] Jutro będę u gine to muszę się spytać o ten brzuch. Jest taki bąbelek z niego + no jak dłużej chodzę to czuję takie rozpychanie/twardnienie, nawet nie wiem jak to opisać.

Dziewczyny jak betaHCG przyrasta ładnie to nie ma możliwości na razie pustego pęcherzyka ciążowego prawda? Ja jak nie jednym to drugim się martwie :(
 
Edit:

Ech, ja już nic nie rozumiem i totalnie oszalałam... 5+4 i mam napisane na usg GS 8.0mm a CRL 0.8mm, czyli jednak za mały? Ajj fizia z tym wszystkim można dostać:((

Chyba pomyliłam CRL z GS dziewczyny..


Matko dziewczyny, teraz to ja z tego wszystkiego zaczynam świrować... byłam na usg w 5+4 i CRL już było 8mm... więc, albo mam jakiegoś kolosa, albo też coś nie tak jak sobie z Wami porównuję... chociaż ginekolog powiedziała, że wielkość zarodka odpowiada wiekowi ciąży... ale serduszka jeszcze nie udało się usłyszeć..
 
Ostatnia edycja:
Matko dziewczyny, teraz to ja z tego wszystkiego zaczynam świrować... byłam na usg w 5+4 i CRL już było 8mm... więc, albo mam jakiegoś kolosa, albo też coś nie tak jak sobie z Wami porównuję... chociaż ginekolog powiedziała, że wielkość zarodka odpowiada wiekowi ciąży... ale serduszka jeszcze nie udało się usłyszeć..
Każda ciąża jest inna. Spokojnie. Skoro lekarz mówił,że jest dobrze to tak musi być.
 
Ja jak leżę na lewym boku za długo to boli mnie jajnik nie wiem czemu 😂 Jutro będę u gine to muszę się spytać o ten brzuch. Jest taki bąbelek z niego + no jak dłużej chodzę to czuję takie rozpychanie/twardnienie, nawet nie wiem jak to opisać.

Dziewczyny jak betaHCG przyrasta ładnie to nie ma możliwości na razie pustego pęcherzyka ciążowego prawda? Ja jak nie jednym to drugim się martwie :(
Jest taka możliwość oczywiście, ale po co sobie tym zawracać głowę, to się zdarza bardzo rzadko :) ciesz się i nie myśl o takich rzeczach :)!!!
 
reklama
Ja nie mogę spać na brzuchu bardziej przez cycki już brzuch. Okropnie mnie bolą, nie mieszczą się już w stanik więc trzeba zmienić, i w nocy spanie bez stanika to katorga
Niee ale mimo, że to prawie 6 tydz to odczuwam wielka pełność w brzuchu i mam problem z leżeniem na boku a o spaniu na brzuchu mogę zapomnieć [emoji3525]
 
Do góry