reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie kupiłam som w zestawie z fajkami. No odpalilam, i tak jak myślałam 3 burzy i wyrzucilam kręci się w głowie i głowa znów zaczyna boleć, tak miałam już przy zagniezdzaniu [emoji58][emoji32] Ale w razie co mam fajki i mogę teraz nie palić, Ale muszę mieć świadomość że w razie czego są wtedy mi łatwiej [emoji4] Chyba moje dziecko krzyczy stanowcze NIE!!!
Ja kocham sok jabłkowy ale zawsze mam po nim biegunkę xD nie mogę pic xD
 
Musisz przywyknąć bo my potrafimy natrzeskac postów [emoji23][emoji23][emoji23]
Czytam was i nie mogę dotrzeć do ostatniej strony a nie było mnie na forum raptem kilka godzin.
U mnie ostatnia miesiączka 26.12., test pozytywny 25.01., lekarz dopiero 11.02. ale wczoraj robiłam bete i wynik 3265
 
Dziewczyny co myślicie o stosowaniu sprayu nasivin Kids w ciąży? W nocy mam zatkany nos, że oddychać się nie da a to mój obecnie jedyny ratunek (poza nasometin którego wiem że nie powinno się w ciąży stosować)
 
reklama
Do góry