reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Meldujemy iz jestesmy rozpakowani.Znioslam zle sama cesarke i znieczulenie. Pozniej bylo lepiej, a teraz goraco jak cholera plus cialo swedzi. Maly na noc zabrany przez polozne zebym mogla pospac, a tym bardziej ze nas nie pionizowano. O tyle dovrze ze po 12 godzinach kaca w ustach pozwolili na wode :)

Aleksander 3650g i 56cm.

Fotki bezposrednio z bloku ;) Zobacz załącznik 1183270
Super gratuluje :)
 
reklama
Dziś w nocy mialam okropne bóle miesiączkowe i to nie były skurcze tylko ciągły bol i to dość mocny . Przeszło na tyle ze moglam zasnąć i od rana to samo .
Czy któraś z was tez ma takie bóle i wie może co to oznacza . Położna mam dopiero na 15:40 a nie wiem czy siać panikę już teraz :p
Ja mam :) To właśnie skurcze :) Macica ćwiczy :)
 
hey dziewczyny, czy wasz lekarz kazał Wam od któregoś momentu przychodzić na KTG np. co tydzień?
Bo właśnie zastanawiam się jak to jest.. bo byłam półtora tygodnia temu na wizycie.. i lekarka powiedziała, że to nasza ostatnia wizyta i teraz w dniu terminu mam się zgłosić do szpitala.. i tyle.. i trochę mnie to dziwi, że zamiast jakoś bardziej zagęścić opiekę w końcówce powiedziała że mam nie przychodzić... co Wy na to?
Ja też nie mam KTG.
 
Meldujemy iz jestesmy rozpakowani.Znioslam zle sama cesarke i znieczulenie. Pozniej bylo lepiej, a teraz goraco jak cholera plus cialo swedzi. Maly na noc zabrany przez polozne zebym mogla pospac, a tym bardziej ze nas nie pionizowano. O tyle dovrze ze po 12 godzinach kaca w ustach pozwolili na wode :)

Aleksander 3650g i 56cm.

Fotki bezposrednio z bloku ;) Zobacz załącznik 1183270
Śliczny chłopczyk 😍 Gratuluję i dużo zdrówka dla Was 😊
 
To ja już nie wiem co z tym KTG.. teoretycznie termin mam za 10 dni.. więc może już nie powinnam się rzucać.. ale nie wiem czy finalnie nie zacznę ściemniać że się czegoś wystraszyłam i nie pójdę we wtorek.. :D tak po prostu dla siebie.

aww dzieci śliczne! <3 gratuluję Wam serdecznie!
Niech rosną zdrowo.
Za resztę mam 3mam kciuki!
 
To ja już nie wiem co z tym KTG.. teoretycznie termin mam za 10 dni.. więc może już nie powinnam się rzucać.. ale nie wiem czy finalnie nie zacznę ściemniać że się czegoś wystraszyłam i nie pójdę we wtorek.. :D tak po prostu dla siebie.

aww dzieci śliczne! <3 gratuluję Wam serdecznie!
Niech rosną zdrowo.
Za resztę mam 3mam kciuki!
KTG nie jest obowiązkowe, jeśli wszystko jest dobrze, ciąża przebiega prawidłowo a Ty czujesz regularnie ruchy dziecka :) Ja tam się cieszę, że nie muszę latać :D
 
KTG nie jest obowiązkowe, jeśli wszystko jest dobrze, ciąża przebiega prawidłowo a Ty czujesz regularnie ruchy dziecka :)

Tak, tak tylko mam ten problem, że ja nie wiem kiedy je czuję a kiedy nie.. w sensie może to dziwne.. no wiem, że się rusza.. ale ona ma np. takie dni, że się nie rusza.. albo rusza się tylko ja nie zwracam uwagi.. no i np. ostatnio tak było - przeczekałam to.. no i właśnie nie wiem, czy ja dobrze robię, że tak sobie czekam jak coś wydaje się, że nie jest tak jak powinno być.. - wiem.. dziwne.. ahahah
 
Tak, tak tylko mam ten problem, że ja nie wiem kiedy je czuję a kiedy nie.. w sensie może to dziwne.. no wiem, że się rusza.. ale ona ma np. takie dni, że się nie rusza.. albo rusza się tylko ja nie zwracam uwagi.. no i np. ostatnio tak było - przeczekałam to.. no i właśnie nie wiem, czy ja dobrze robię, że tak sobie czekam jak coś wydaje się, że nie jest tak jak powinno być.. - wiem.. dziwne.. ahahah
To możesz ściągnąć sobie apkę do liczenia ruchów, wyznacz sobie 3 razy w ciągu dnia pory kiedy dziecko jest najbardziej aktywne, i klikaj każdy ruch. W ciągu godziny musi być 10 ruchów. Leż na boku. Jak nie zliczysz do 10 to zjedz coś słodkiego. A jak dalej nie będzie ruchów i będziesz się niepokoić, to leć na IP na KTG :) Ja dostałam takie zalecenia :)
 
reklama
To ja już nie wiem co z tym KTG.. teoretycznie termin mam za 10 dni.. więc może już nie powinnam się rzucać.. ale nie wiem czy finalnie nie zacznę ściemniać że się czegoś wystraszyłam i nie pójdę we wtorek.. :D tak po prostu dla siebie.

aww dzieci śliczne! <3 gratuluję Wam serdecznie!
Niech rosną zdrowo.
Za resztę mam 3mam kciuki!
Dla swojego spokoju ja bym poszła ona musi Ci zrobić naprawdę ja się nie spotkałam z czymś takim żeby nie robili ktg! Chociaż idź raz i będziesz czuła się lepiej ja już byłam 3 razy dzisiaj mija mi pierwszy termin w niedzielę mam drugi jak nie urodzę to 8 następne ktg moim zdaniem też powinna Ci robić. Idź normalnie w poniedziałek i powiedz że chcesz żeby Ci zrobiła bo chciała byś wiedzieć czy wszystko jest dobrze
 
Do góry