reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

My ze Staśkiem już po ostatnim USG :) Dziś 37+1. Wszystko dobrze! Hipotrofii nie będzie :) Waży 2.970 g i jest w 42,9 centylu :)

A na USG oburzenie szanownego pana level expert 😂 Pan Buła 😃
0A1C1D1A-396F-4E45-91A5-AC580A794D02.jpeg
 
reklama
Dziś w nocy mialam okropne bóle miesiączkowe i to nie były skurcze tylko ciągły bol i to dość mocny . Przeszło na tyle ze moglam zasnąć i od rana to samo .
Czy któraś z was tez ma takie bóle i wie może co to oznacza . Położna mam dopiero na 15:40 a nie wiem czy siać panikę już teraz :p
 
Jeszcze w dwupaku, ale mega zmęczona 😁 zaczynam się denerwować porodem coraz bardziej, ze spać nie mogę naprawdę się boje 😱 wy tez tak macie ?😕
Ja się nie boje samego porodu tylko nie wiem czego się spodziewać kiedy zacznę rodzic i to mnie przeraża . Tym bardziej ze na codzień jestem sama w domu a mąż pracuje w innym miescie i przy dobrych wiatrach 30 minut jedzie do domu
 
Dziś w nocy mialam okropne bóle miesiączkowe i to nie były skurcze tylko ciągły bol i to dość mocny . Przeszło na tyle ze moglam zasnąć i od rana to samo .
Czy któraś z was tez ma takie bóle i wie może co to oznacza . Położna mam dopiero na 15:40 a nie wiem czy siać panikę już teraz :p
Ja tak mam od wczoraj rana to samo tylko mi promieniowało na krzyż a wczoraj wieczorem miałam już dosyć bolesne skurcze co pół godziny a po 4 godzinach przeszło ale brzuch w dole boli dzisiaj idę do położnej na 13 zobaczymy co i jak popytam jej...a termin mam na jutro hehe 😁😁
 
Czekam do
Ja tak mam od wczoraj rana to samo tylko mi promieniowało na krzyż a wczoraj wieczorem miałam już dosyć bolesne skurcze co pół godziny a po 4 godzinach przeszło ale brzuch w dole boli dzisiaj idę do położnej na 13 zobaczymy co i jak popytam jej...a termin mam na jutro hehe 😁😁
To czekam do 13 co Twoja położna powie i zapytam później mojej . Maskara jakaś ze kobieta musi tak cierpieć 😜😜😜
 
Ja tak mam od wczoraj rana to samo tylko mi promieniowało na krzyż a wczoraj wieczorem miałam już dosyć bolesne skurcze co pół godziny a po 4 godzinach przeszło ale brzuch w dole boli dzisiaj idę do położnej na 13 zobaczymy co i jak popytam jej...a termin mam na jutro hehe 😁😁
A tak wgl to życzę powodzenia ;)
 
reklama
Do góry