reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja wczoraj po wizycie rozwarcie na 2 cm i szyjka ok 1.5. mała już tak nisko,że nie mogła jej dobrze pomierzyć. Naruszyła coś podczas badania i plamie od wczoraj na brazowo a nad ranem przed 4 chyba wyleciał czop, bo śluz gęsty z krwia. Poza tym nic się nie dzieje a tak mnie straszyła,że urodzę przed czasem ;) dziś 38+5
W zasadzie zapomniałam dodać że też mam rozwarcie na 2 palce ,ale mała jak siedzi tak siedzi 😅
 
reklama
Dziewczyny A ja z innej bajki robilyscie jakieś zapasy mrożonych obiadów ? Bo ja mam taki plan żeby zrobić trochę gotowcow ale trochę brak mi pomysłów poza rosół, sos mięsny, lecho może coś podpowiecie?
Nie :) My będziemy jeść pudełkową dietę. Ja oczywiście „matki karmiącej”, choć wiadomo, że takiej nie ma, tylko po prostu zdrowa i 5 posiłków dobrze zbilansowanych :D
 
reklama
Do góry