reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Melduje ze juz po wizycie :)


Aleksander znow sie obrocil- polozenie glowkowe
Waga 2653 g +/- 387g
Wymiary prawidlowe, nogi dlugie, twarzy nie pokazal bo tylko lekarz najechal na twarz i od razu rece na twarz :)
Wszystko prawidlowo, dostalam pozwolenie na bieganie ze sprawami do konca tygodnia a pozniej mam lezec i pachniec zeby chociaz do 38tc dotrwac bo wtedy moga mi bez problemu cc zrobic.

Mam zrobic wymaz na covid w poniedzialek przed planowana cc (a cc we czwartek), ogolnie fajnie by bylo sie juz spakowac w razie czego. Wymaz na gbs tez pobrany. Wizyty juz nie bede miala, mam tylko w 37 tc zrobic wyniki i wyslac mu jakby cos bylo nie tak. Do tego mam brac urosept i jakies zelazo(nazwy nie pamietam, mam gdzies zapisane).
 
To ja mam bardzo podobnie. Mam bliżej „swój” szpital Państwowy, ale nie chce tu jechać bo pierwsze co pytają o lekarza prowadzącego a do żadnego tu nie chodziłam więc nie chce być sama jeszcze olana, bo nie mam tu swojego lekarza. Kusił mnie ten szpital bo bliżej i porody rodzinne były, teraz znowu go zamknęli tzn nie przyjmują bo na dwóch oddziałach koronawirus, także codziennie coś nowego i nie wiadomo czego się spodziewać. Straszne to jest ....

:(... Generalnie tak... Jest to straszne. Ja jutro mam kwalifikacje do porodu w prywatnym szpitalu.. Sama nie wiem czy będę tam rodzic czy gdzieś indziej... Tutaj to też duże miasto.. Niby tych przyrostów w województwie jest nie wiele... Ale co będzie przy tej pogodzie to nie wiem.. Dziś byłam oddać GBS w labie i oczywiście ktoś w kolejce na wymaz z Covid.. Ludzie to już sami przychodzą robić.. Strasza mnie też, że jak matce wyjdzie to izolują dziecko... No a ja mam mieć sn co oznacza że raczej wcześniej testu nie wykonam... A brak wyniku traktowany jest jako choroba... No nie wiem... No i ja mimo że idę do prywatnego na kwalifikacje to jednak bliżej jestem państwowego... Bo mam wrażenie że jak coś się stanie to jednak tam pomogą bardziej... Mimo że nie mam lekarza że szpitala prowadzącego to w marcu jak trafiłam na izbę przyjęć to udzielili mi naprawdę pro pomocy i wsparcia. Dawno nikt mi nie poświęcił tyle czasu empatii i zaangażowania... Torby nie mam ahaha a laktator wybrałam elektryczny Lovi Expert i biorę go ze sobą :) no ale trzymaj się i się nie denerwuj profamilia była w Łodzi najlepiej ocenianym szpitalem położniczym bardzo szanowali mamy i dzieci i prawa porodu! Tak więc wydaje się że lepiej nie mogłaś wybrać!!!!!
 
A jak sytuacja? Ja byłam wczoraj na wizycie bo zaczęły mi się plamienia okazało się że szyjka się rozwiera😲
A miałaś przy tym jakieś bóle? Mnie od jakiegoś czasu boli brzuch w dole tak jak na okres . Albo kuje mnie w pachwinach. Wogole jestem cała obolała boli mnie noga w kroku tak jak by mi na coś uciskał i nie mogę stanąć na nią jak dłużej poleżę albo siedzę. Ja mam wizytę w poniedziałki zobaczymy co mi powie. A Ty który masz tydzień? Masz teraz leżeć??
 
U nas ja chce inne a mąż inne więc musimy wybrać trzecie:D ja mam termin z USG dopiero na 24.10 to mi się wydaje jeszcze taaaak dlugo
[/QUOT
No to w sumie jeszcze masz trochę czasu żeby wybrać hehe ja mam na 2 października chociaż ostatnio z USG wyszło na 1 więc nie wiem i też już te ostatnie tygodnie mi się dłużą ☹️☹️
 
reklama
A miałaś przy tym jakieś bóle? Mnie od jakiegoś czasu boli brzuch w dole tak jak na okres . Albo kuje mnie w pachwinach. Wogole jestem cała obolała boli mnie noga w kroku tak jak by mi na coś uciskał i nie mogę stanąć na nią jak dłużej poleżę albo siedzę. Ja mam wizytę w poniedziałki zobaczymy co mi powie. A Ty który masz tydzień? Masz teraz leżeć??
Nie mialam bóli. Może czasem taki skurczowy. Teraz mam 36+5. Nie muszę leżeć bo lekarka mi powiedziała że ciąża jest donoszona i mogę już rodzic😍 kazała mi odstawić magnez i powiedziała że jak dzidziuś chce to może wychodzić. We wtorek ważył 3kg😉
 
Do góry