reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

2.10 ale z ostatniego USG na 1.10 a waży 2.5 kg ja tak samo się boje niby to drugi ale pierwszy był 10 lat temu 😁😁 stracha mam jak nie wiem boje się że mnie złapie jak będę sama w domu.
To duży brzdąc juz😉 ja jak byłam w czwartek na badaniu to miał dopiero 2430😉 matko mam to samo ja ostatni poród 7lat temu, szczerze to już zapomniałam jak to jest. Też czekam na męża z utęsknieniem bo jak wyjeżdża i nie ma go w domu to mam schize że się nie daj Boże zacznie😂
 
reklama
To duży brzdąc juz😉 ja jak byłam w czwartek na badaniu to miał dopiero 2430😉 matko mam to samo ja ostatni poród 7lat temu, szczerze to już zapomniałam jak to jest. Też czekam na męża z utęsknieniem bo jak wyjeżdża i nie ma go w domu to mam schize że się nie daj Boże zacznie😂
No tak to jest ja już też dostaje na głowę hehe Też zapomniałam i tak szczerze to już na początku września mogła bym urodzić 😁 Chciałabym mieć już to za sobą 😁
 
A są u was porody rodzinne jeszcze?
Wprowadzili, ale ponoć tylko dlatego,że córka oddziałowej rodziła i oddziałowa naciskała na prezesa szpitala. Ale jak długo będą i czy znów nie wycofają niewiadomo. Warunkiem jest ukończenie szkoły rodzenia przez rodzącą i partnera/męża czy kogokolwiek kto ma być przy porodzie
 
W poniedziałek jak stwierdziła że prawdopodobnie mam za dużo wód to nawet mi nie powiedziała że po kontroli u innego lekarza żebym jak najszybciej przyszła nic a u niej mam wizytę dopiero 7 września mam wrażenie że podchodzi do tego olewajaco a moim zdaniem taki lekarz powinien podchodzić z sercem ponieważ tu chodzi o dziecko i tak naprawdę ona powinna robić tak żeby kobieta w ciąży czuła się bezpiecznie a nie denerwować. No mój maluszek chociaż niech poczeka jeszcze z tydz lub dwa ja tez nie chce rodzic sama nie wyobrażam sobie tego żebym sama rodziła 🤔 A jak tam ruchu też się tak wierci ??
Tak, wierci się i to mocno;) tzn jak jestem na nogach to nie czuje ale jak się położę to jeździ nieźle;) i czuję ją i na żebrach i nisko na dole ;)

Tak, ja jak chodziłam do swojej to czasami też mialam wrażenie,że mało mówi. A ona ,że wszystko ok. Wchodziłam do gabinetu i mi mózg odbierało, zapominałam co miałam się zapytać. Ostatnio poszłam z kartka a na niej zapisałam pytania;) tylko u mnie trochę inne ralacje, ponieważ my pod okiem lekarzy różnych staraliśmy się o dziecko 4lata i ona , ta lekarka jest z nami od początku i ma do nas sentyment.
 
Wprowadzili, ale ponoć tylko dlatego,że córka oddziałowej rodziła i oddziałowa naciskała na prezesa szpitala. Ale jak długo będą i czy znów nie wycofają niewiadomo. Warunkiem jest ukończenie szkoły rodzenia przez rodzącą i partnera/męża czy kogokolwiek kto ma być przy porodzie
Same problemy z tym covidem😉
Wprowadzili, ale ponoć tylko dlatego,że córka oddziałowej rodziła i oddziałowa naciskała na prezesa szpitala. Ale jak długo będą i czy znów nie wycofają niewiadomo. Warunkiem jest ukończenie szkoły rodzenia przez rodzącą i partnera/męża czy kogokolwiek kto ma być przy porodzie
Same problemy tylko z ty covidem😉 u nas niestety do tego czasu chyba nie będzie rodzinnych
 
To duży brzdąc juz😉 ja jak byłam w czwartek na badaniu to miał dopiero 2430😉 matko mam to samo ja ostatni poród 7lat temu, szczerze to już zapomniałam jak to jest. Też czekam na męża z utęsknieniem bo jak wyjeżdża i nie ma go w domu to mam schize że się nie daj Boże zacznie😂
Ja właśnie mam to samo.. o samym porodzie nie mysle, nie nastawiam się zle, bo urodzić musze ;) tylko boje się,że mnie też złapie jak będę sama🙈
 
reklama
2.10 ale z ostatniego USG na 1.10 a waży 2.5 kg ja tak samo się boje niby to drugi ale pierwszy był 10 lat temu 😁😁 stracha mam jak nie wiem boje się że mnie złapie jak będę sama w domu.
Kurde, dzień różnicy między @ a USG a u mnie przeskoczyło aż tyle.. ale nawet mi lekarka tego nie powiedziała, tylko wyczytałam to z tego wydruku USG
 
Do góry