reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Właśnie teraz gadałam z kumpela którą ma 2 córeczki.
Jest w 3 ciąży, chodzi do tego samego lekarza co ja.
Termin ma na za 2 tygodnie. Był w wczoraj na USG i okazało się że jej synuś to 3 corka[emoji33][emoji33][emoji33]
Jaja jak berety. Wyprawka dla chłopca A tu będzie dziewczynka. Gadałam z nią teraz no i mówi że uwierzy dopiero na porodowce jak zobaczy [emoji16][emoji16]
Ale jaja!!!! No coś podobnego, w tych czasach.. mam nadzieję,że u mnie się nie mylą lekarze..
 
Właśnie teraz gadałam z kumpela którą ma 2 córeczki.
Jest w 3 ciąży, chodzi do tego samego lekarza co ja.
Termin ma na za 2 tygodnie. Był w wczoraj na USG i okazało się że jej synuś to 3 corka[emoji33][emoji33][emoji33]
Jaja jak berety. Wyprawka dla chłopca A tu będzie dziewczynka. Gadałam z nią teraz no i mówi że uwierzy dopiero na porodowce jak zobaczy [emoji16][emoji16]
Znajoma opowiadała to samo miałbyć cały czas synek Jasiu a na ostatnim usg okazało się ,że jednak dziewczynka i jest Marysia 😁
 
I dlatego jest problem z lezeniem na boku. Kopie w oba jak tylko się przestawić. Nakazuje leżeć na wznak A wtedy mój kręgosłup protestuje [emoji23]I jak żyć?[emoji2368]
Dokladnie. A to takie tup tup tup jak dziecko w sklepie ktore nie dostało lizaka [emoji23] jeszcze w brzuchu a juz tupta sobie [emoji23]
 
reklama
Do góry