reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Takie kupowanie po trochu jest najlepsze ;) chociaz ja w tamtym miesiacu przegielam i kupilam wszystkie gabaryty:) lozeczko, wozek, 2 foteliki, materac, cala posciel, bujaczek itp itd :D no ale jak na wszystko okazje byly to grzech nie brac [emoji23] wszystko teraz w zlozonym lozeczku upchniete [emoji23]
To poszalalas🙂 ale wszystkie najdroższe rzeczy masz juz z glowy
 
Myślę że ma początek 56 bo po urodzeniu dzieci i tak są takie przykurczone🙂 no chyba ze na usg wyjdzie ze córeczka bedzie bardzo dluga to 62🙂

Ja jeszcze się trochę kieruję tym, że wszyscy w rodzinie są dość wysocy. Więc obstawiam, że ona też będzie dłuższa. A jeszcze inna sprawa to co tu dużo mówić - jakaś oszczędność? Dzieci chyba w pierwszym miesiącu szybko rosną. - ale nie wiem czy to nie pułapka. :D
 
Odnosnie rozmiarow: mi lekarz zapowiedzial ostatnio ze mam sie nie szykowac na SN bo na małe dziecko nie mam co liczyc (w sumie jakos mnie to nie dziwi- pierwsza 60 cm wiec na start bylo 62, my tez malutcy nie jestesmy). Nie ma co szalec z tymi mniejszymi :) wziac kilka sztuk w razie czego ale nie przesadzając :)
@Calisse a jaki wózek? Ja też tego nie ogarniam ostatnio zastanawiałam się jaki rozmiar kupować... No bo 56 to może za małe.. 62 to takie jakby większe ale jak podwine rękaw to już w zasadzie 56... I jeszcze wypaliłam kombinezon na 68... Żeby wystarczył do wiosny. Ale jak przyszedł to doszliśmy do wniosku że nogawki będziemy przepasać gumkami recepturkami żeby chyba były krótsze ahahah [emoji23][emoji23][emoji23]

@Morphi no tak.. Jak jeszcze nie wiadomo to ciężko coś wybrać ahaha :) u mnie dziewczynka na 100% już potwierdzone.
 
W cyckach zawsze było [emoji23][emoji23] więc tu się nie powiekszylo [emoji16]
Ja czekam na matki boskiej pieniężnej bo oszczędności już nie ruszam [emoji23] w przyszłym tygodniu będę szaleć bo w tamtym miesiącu limit się wyczerpał [emoji16]
W cycki poszlo ;) ja mysle czy do marketu chinskiego sie nie przejechac na szabry [emoji23] ale to mam taki dylemat bo nie wiem czy mi sie w sumie chce [emoji23]
 
Ciekawe ile mały jutro będzie ważył [emoji16]
Odnosnie rozmiarow: mi lekarz zapowiedzial ostatnio ze mam sie nie szykowac na SN bo na małe dziecko nie mam co liczyc (w sumie jakos mnie to nie dziwi- pierwsza 60 cm wiec na start bylo 62, my tez malutcy nie jestesmy). Nie ma co szalec z tymi mniejszymi :) wziac kilka sztuk w razie czego ale nie przesadzając :)
 
Dokladnie :) i to wszystko w jednym miesiacu.... no ale co zrobic jak dobre ceny byly [emoji23] zaraz jade do chińczyka na przeglad ciuchow raczej pod kątem siebie ale roznie to moze wyjsc ;) byle z kasa nie popłynąc za bardzo :)
To poszalalas[emoji846] ale wszystkie najdroższe rzeczy masz juz z glowy
 
reklama
Dzięki [emoji7]
Ale nigdy tyle nie wazylam [emoji16]
I tak 63 kg przed ciąża to mój życiowy rekord był [emoji23] Najlepiej zawsze się czułam jak wazylam 57 kg to było idealnie [emoji23]
A tu za chwilę będzie 80 [emoji33][emoji33][emoji33] Matko święta!
Supet wyglądasz wogole nie widac tej wagi[emoji846]
 
Do góry