reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny jestem po wynikach prenatalnych, FHR 155 ud/min, CRL 77mm, NT 1,5mm, BPD 24mm. Wolne beta-hCG 1,842MoM, PAPP-A 0,594MoM. I tyle wiem, że nic nie wiem. Lekarka powiedziała,że jest ok i tyle z nią rozmowy.
Trochę dziwna interpretacja PAPP-A.
Ja mam beta Hcg 1,295 białko PAPP-A 0,709 i dostałam info, że warto się przebadać dalej.
Czytałam w necie, że białko PAPP-A powinno być wyższe niż 0,5
Im wyższa wartość tym lepiej [emoji849][emoji848]
 
reklama
Od dzis niekotore calodobowe szczegolnie w okresie swiatecznym, a tak do 24 , tak samo biedronki :)
Dostałam właśnie kasę i umówiłam się na wykonanie testu PANORAMA na poniedziałek [emoji4]
Tym samym będę miała cały pakiet badań [emoji41]

Muszę jechać do Lidla a tak mi się nie chce [emoji849]
W nocy moze mniejsze tlumy beda
 
Tak to racja wiele zależy od dziecka
Powiem Wam z tym usypianiem dzieci tyle teorii, a wszystko zalezy od Dziecka... Od jego. Charakteru, poczucia bezpieczeństwa, od relacji z rodzicami, od potrzeb... Nasza Zu pieknie spala w swoim pokoju w łóżeczku, jak miala 3 lata przeprowadzilismy się do nowego domu, gdzie juz nie bylo.lozeczka tylko lozko. Od tamtej pory zasypia u siebie, ale co noc ok 2 wedruje do nas... Bierze swoja poduche, pieluche, 2 króliki i ładuje sie do naszego łóżka - a my? Uwielbiamy te jej przychodzenie [emoji3531]
 
To podobno normalne, bo wszystko się rozciąga 😉.. Mi się czasem zdarza, że złapie mnie taki ból-skurcz jakby, ale po chwili przechodzi.. Ale ja raczej od początku nie miałam żadnych specjalnych nieprzyjemnych bóli..
Mnie od początku boli brzuch ale z przerwami i nie kiedy są takie dni że nie boli wogole.
 
reklama
Jutro będą 4 :)
i tak, mówili mi w klinice że w ciągu tygodnia dostają zawsze a w przypadku testów w poniedziałki zdarzały się wyniki już w piątek, tu na wątku Ania robiła we wtorek a wyniki miała w poniedziałek z samego rana.
No to byłoby fajnie mieć wcześniej [emoji3]
 
Do góry