reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Mnie bardzo bolą lędzwie i jajniki z obu stron, w zeszłym tygodniu byłam u lekarza i naszczęście mnie uspokoił, że to normalne przy tyłozgięciu macicy.
Tez mam tylozgiecie, ale lekarka mowiła, że już macica na tym etapie jest prosto. Przy przodozgieciu tez takie bole sa normalne :)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]
Jestem U Was świeżakiem zarówno forumowym jak i ciążowym, a widzę że mamy tu sporo doświadczonych już Mamusiek [emoji3059]
Słuchajcie, jestem aktualnie 8+3 I termin na 28.10, ale do brzegu, chyba nigdy nie byłam tak chora jak teraz. Niby przeziębienie, bez wysokiej gorączki ale od 3 tygodni tak męczy mnie kaszel, zatkane uszy i gardło że szok. Żadnych leków na objawy nie można, lekarz po tygodniu zdecydował się na antybiotyk, który co prawda pomógł o tyle o ile ale strasznie stresuje sie czy to wszystko nie zaszkodzi fasolce [emoji853][emoji853] moze z doswiadczenia cos poradzicie? Bo miody, maliny, i wszelkie domowe sposoby zawodzą.. [GROUP=][/GROUP]
Ja zawsze standardowo pyłek pszczeli, pierzga, czosnek. Teraz próbowałam gorące mleko z czosnkiem, masłem i miodem i udało się wykurować[emoji3]
 
Ja od poczatku Karoline widzialam na tym miejscu :) i poczynilam w tej sprawie kroki :) tylko ze jaki mam dzis tryb spiocha nawet nie mialam Wam sily o tym napisać za co z gory przepraszam :)
Mysle ze w najblizszych godzinach/dniach przekażemy Wam trochę informacji :) a tymczasem bardzo przepraszam, ale przerwa od drzemki mi sie kończy i znow zasypiam na siedzaco... tak wiec czekajcie cierpliwie na informacje :)

Przepraszam kochana za moją natarczywość, ale nie wiem czy odczytalas mój ostatni posto moderatorze, dostal trochę lajkow, więc może przemysl tę opcję. Byłabys super :)
 
Ostatnia edycja:
Słońce wybacz ale nie widziałam lajkow, ale faktycznie juz pewne kroki zostały poczynione w tym kierunku.. dziekuje A mile slowa[emoji3059]
Przepraszam kochana za moją natarczywość, ale nie wiem czy odczytalas mój ostatni posto moderatorze, dostal trochę lajkow, więc może przemysl tę opcję. Byłabys super :)
 
[/QUOTE] Pochwal się wynikiem. Pamiętaj tylko, że usg musi być z6-8 tygodnia, ewentualnie jak masz 12-14 to wg teorii ramziego podaja, ta już jest dośc pewna.
[/QUOTE]
Oni chyba to jakoś na podstawie umiejscowienia zarodka określają,gdzieś się i to przewinelo, chyba nawet na BB :-)
 
Pochwal się wynikiem. Pamiętaj tylko, że usg musi być z6-8 tygodnia, ewentualnie jak masz 12-14 to wg teorii ramziego podaja, ta już jest dośc pewna.
Oni chyba to jakoś na podstawie umiejscowienia zarodka określają,gdzieś się i to przewinelo, chyba nawet na BB :-)
[/QUOTE]
Chyba patrzą jakoś na kosmówkę, na usg widac to jako jasniejsze miejsce.
 
reklama
Do góry