reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, boli Was czasem kręgosłup w części lędźwiowej?
Ja mam dzisiaj apogeum.
I jeszcze brzuch daje popalić przy jajnikach [emoji849]
Wieczór z głowy...
Mnie kręgosłup na szczęście nie,ale szczególnie wieczorem czuje takie ciągnięcia przy jajnikach,wogóle w całym brzuchu poniżej pępka takie dziwne uczucie ciągnięcia.
 
Ja dzis ból brzucha takie jakby ciągnięcie jakby cos się odklejało no i jelita mi dzis dały popalić i może dlatego brak miejsca..
 
Witajcie:😄 też zostanę mama w październiku 2020 mam termin na końcówkę bo na 26.10🙂 fajnie że na forum jest taki wątek 😘 jest to moje drugie dziecko chociaż i tak się stresuje bo w sumie trzecia ciaza (druga ciążę poronilam) ale lekarz twierdzi że wszystko jest dobrze serduszko bije wyniki bardzo dobre i mam się zacząć cieszyć😘 mam nadzieję że uda się szczęśliwie donosić😍 w domu mam już 3 i pół letniego synka
Hej, też jestem świeżynką tutaj :-) I też to moja 3 ciąża,a mam w domu synka, tylko nieco starszego, a druga ciążę poronilam. Trzeba wierzyć , że będzie dobrze :-*
 
Dziewczyny, boli Was czasem kręgosłup w części lędźwiowej?
Ja mam dzisiaj apogeum.
I jeszcze brzuch daje popalić przy jajnikach [emoji849]
Wieczór z głowy...
Mnie bardzo bolą lędzwie i jajniki z obu stron, w zeszłym tygodniu byłam u lekarza i naszczęście mnie uspokoił, że to normalne przy tyłozgięciu macicy.
 
reklama
Ja dzis ból brzucha takie jakby ciągnięcie jakby cos się odklejało no i jelita mi dzis dały popalić i może dlatego brak miejsca..
Przepraszam kochana za moją natarczywość, ale nie wiem czy odczytalas mój ostatni posto moderatorze, dostal trochę lajkow, więc może przemysl tę opcję. Byłabys super :)
 
Do góry