reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Zapasy to warto robić jak sie zacznie uzywac 3-4, ja tez oddalam cala paczke pampkow 2, bo juz nie dalo sie mlodego wcisnac. Za to w 3 chodzil naprawde dlugo i kupowalismy hurtem ;)
Ja wlasnie nie robilam zapasow bo sywierdzilam, że przecież nie wiem czy dziecko nie będzie np uczulone na te, które kupiłam . Mam tylko dwie paczki pampersow tych najmniejszych, a później się zobaczy [emoji6]
 
Hej. Dziś już dużo lepiej. Leki działają. Dziś ciśnienie 110/80 :) Lekarz był, wyniki też ok. Także weekend w spa i do domku! A tam leki, odpoczynek i duzo pic. I wrocic na cc w 39tyg. Tyle się dowiedziałam. Przy wypisie dowiem się więcej... Wcisnę się od razu na jakiś termin żeby nie było... Mam nadzieję, że w 38+ cos tam już zrobią.
To teraz będziesz musiała dbać o siebie[emoji4]zero stresu i tylko leżeć i pachnieć hehe Najważniejsze, że ciśnienie się ustablizowalo.
 
reklama
Do góry