reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mój lekarz tydzień przed planowaną cesarką kazał przyjechać do szpitala na ktg . Czyli w ten czwartek jadę , mam nadzieje że do tego czasu dojdę do siebie bo przeziębienie mnie wzięło na całego [emoji20]
O to widzę nie jestem sama, mnie jakieś choróbsko trzyma od piątku, a planowana cesarka za tydzień w środę.
Życzę zdrówka!
 
reklama
Dziewczyny ja juz po wizycie [emoji4] wiem na czym stoje. Tak jak myślałam czeka mnie cc . Termin już ustalony na 29 września, także zaczynam wielkie odliczanie . Zostało 11 dni [emoji173]
Wooow! No same wrześniówki nam się robią! Ale zostańcie już z nami ;) W którym tyg teraz jesteś? Albo inaczej, w którym tną dokładnie?
 
Wooow! No same wrześniówki nam się robią! Ale zostańcie już z nami ;) W którym tyg teraz jesteś? Albo inaczej, w którym tną dokładnie?
Hehe wrzesniowki to już pewnie w większości rozpakowane[emoji16] z reszta mi tu dobrze [emoji6]

gdyby nie ta planowana Cesarka to na bank bym odnosiła do października bo lekarz stwierdził, że pozamykana na 3 spusty jestem i żadnych oznak zbliżającego się porodu nie ma [emoji16]
W dzień cięcia będzie 39+2 jeśli dobrze liczę [emoji4]
 
reklama
Do góry