reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny co sadzicie o oliwce, kremie do twarzy, i zelu do mycia ciala i wlosow z marki hipp? Zostalam doszczetnie skrytykowana czemu nie kupilam bambino. Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było.. mam dosc. [emoji35]
Sroka dobrze się o hipp wypowiadał ja mam opiekę Rossmann ale żel do kąpiel i hipp. Nie mam nic bambino.
 
Jestem milo zaskoczona, nie spodziewałam sie az takich duzych wymiarow :) ale po cichu licze na to ze nie beda rosli do konca tak bardzo bo pekne [emoji14] a lekarz mowil ze jest to calkiem mozliwe :huh:

Edit. Heh nie pęknięcie, ale rosniecie :D
Moja kuzynka ma 4-miesięczne bliźniaki i jak idzie tylko z jednym do lekarza, to zawsze komentują, że duży jak na swój wiek. A jak się dowiadują, że był jeszcze drugi w brzuchu, to nie chcą uwierzyć :-) Rodzili się z wagą 3500 i 3200. Kuzynka ma 180 cm wzrostu i jest masywnej budowy, więc macica jakoś dała radę. Za to moja koleżanka urodziła dwójkę po 3 kg, a jest drobnej budowy i jakieś 165 cm. Brzuch też dał radę [emoji6]
 
reklama
Moja dzidzia ma się dobrze.Ma małe pielektazje, ale powinny zniknąć (są mniejsze niż u braci).
Poza tym wszystko wręcz idealne, Machała do nas rączkami, ssała sobie paluszki.Glowka jest już w dół, więc przygotowana do drogi.
Przepływy też są ok, łożysko wydolne ...

Wagi niestety zapomniałam, ale jest większa niż sugeruje to tydzień ciąży.Jak dostanę wyniki to napiszę ile waży, bo ... Zapomniałam z tego wszystkiego.
Nadal jest dziewczynka, w co nadal ciężko mi uwierzyc.

W dodatku okazało się, że nasi znajomi, ktorzy baaaardzo długo się starali o bobaska będą rodzicami!
 
Do góry