reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kurde. Dziewczyny w weekend byliśmy u teściów bo była rodzinna uroczystość. Wróciliśmy wczoraj na wieczór A dziś szwagierka zadzwoniła,że jej synek ma ospe. Oczywiście też tam byli. Przechodziłam ospe. Dziecko jest bezpieczne? Ale pewnie półpaśca mogę dostać? Jak nie urok to sraczka. A tak mi coś mówiło żeby tam nie jechać...

Ja byłam 22 tyg jak rozszalala się ospa w moim otoczeniu. Nic mi nie było. No i moja p. Dr nie widziała powodów do niepokoju (przechorowalam ospę w dziecinstwie).
 
reklama
Witam :)

Ktoś dziś wizytuje ? Ja jutro dopiero przed 21 ale już się doczekać nie mogę , mam szybko wizytę po 2 tygodniach już .

U mnie dziś chłodniej uffffff ok 25 c to ulga .

Miłego dnia pozdrawiam ;)

P .s jak tak się czujecie @ranny.ptaszek ???

A Ty @Jsawww jak się czujesz ?

Ja dziś wizytuje o 16. Zawsze mam taki lekki stresik przed wizytą... dziś mam tez usg. Ciekawe ile ten nasz maluszek teraz waży... dam znac wieczorem :)
 
Hejka kochane kobietki, jutro mam usg w 30 tyg.. strasznie się denerwuje,ostatnio bylam w 21 tyg na usg. Do tej pory było wszystko okej, robiłam badanie nifty - wszystko ok, usg wszystkie ok, no i mam nadzieję że i jutro będzie okej..:( ciąża ogólnie przebiega super, żadnych dolegliwości ani krwawien. To moja pierwsza ciąża , patka 22 latka, pozdrawiam..
 
Hejka kochane kobietki, jutro mam usg w 30 tyg.. strasznie się denerwuje,ostatnio bylam w 21 tyg na usg. Do tej pory było wszystko okej, robiłam badanie nifty - wszystko ok, usg wszystkie ok, no i mam nadzieję że i jutro będzie okej..:( ciąża ogólnie przebiega super, żadnych dolegliwości ani krwawien. To moja pierwsza ciąża , patka 22 latka, pozdrawiam..
Powodzenia!
 
Hejka kochane kobietki, jutro mam usg w 30 tyg.. strasznie się denerwuje,ostatnio bylam w 21 tyg na usg. Do tej pory było wszystko okej, robiłam badanie nifty - wszystko ok, usg wszystkie ok, no i mam nadzieję że i jutro będzie okej..:( ciąża ogólnie przebiega super, żadnych dolegliwości ani krwawien. To moja pierwsza ciąża , patka 22 latka, pozdrawiam..
Na pewno wszystko będzie doborze. Życzę samych dobrych wiadomości [emoji4]
 
Pisałam do mojej gin. Dopiero mi odpisała bo urlop ma i już myślałam,że w urlop ma komórkę wyłączoną ale nie [emoji2] powiedziała,że jak przechodziłam ospe to ani mi ani Dziecku nic nie grozi. Nie pozostaje mi nic innego jak uwierzyć i przestać o tym myśleć [emoji4]
 
To jest lista ktora wyslalam, jak ktoras pominelam to piszcie...
Mimi00
Jsawww
Sikorka192
Monami
KroliczakP
Shaer
Miao
Poland1981
Margerrita
Aleksa123
Aga 34
Leśny czlowiek
Karolina_st
 
reklama
Dziewczyny, będziecie ćwiczyć z tym aniballem? Poczytalam dzisiaj i chyba sie zdecyduje, ale jestem ciekawa jak Wy sie na to zapatrujecie?
 
Do góry