reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
.


Ja mam calkiem inne doswiadczenia...
Przepuszczaja mnie w sklepach i w laboratoriach.... nawet ostatnio w lidlu kolejka na 10 osob cobajmniej byla... ja podeszlam..i ktos z kolejki na caly glos uswoadomil mnie..." niech pani idzie do przodu....pokazal znak to kasa z pierszenstwem"
dla inwalidow i ciezarnych.. nigdy go nie widzialam..... ale wy zobaczcie..bo jak u mnie to i w kazdym lidlu przy 1 kasie znaczek na samej gorze tez powinien być.... maja chyba jakies standardy...
Ja tam tez korzystam jak widze takie
... ale ogolnie napotykam przyjaznych ludzo co sami chca mnie przepuszczac .. nie musze prosić.... nawet starsze kobitki 60 lat w laboratorium.. kazaly mi wchodzic pierwszej
No dokładnie. Też korzystam z tej kasy i ona jest otwarta zawsze. Mówię "przepraszam, to kasa z pierwszeństwem" i przechodzę. [emoji4]


Często tak będzie w życiu, że jak same o sobie nie zadbamy, to nikt nie zadba.
 
A to u nas 1 zawsze otwarta..a jak wiecej ludzi to otwieraja kolejne..to samo biedra... kasa nr 1 zawsze czynna....ale musze spojrzec czy jest znaczek z ciekawosci
W mojej nie ma. Ale i tak idę do przodu i grzecznie pytam kasjerki czy obsłuży mnie bez kolejki. Nigdy nikt mi nue odmówił i nikt nic nie powiedział z klientów.
 
Za ile go znalazłaś ? Ja chyba jeszcze lekarza zapytam i na szkole rodzenia położnej co ona na ten temat myśli. Opinie są dobre tylko na ile to są opinie a na ile reklama.
U mnie na szkole rodzenia polozna ostrzegala, ze te baloniki do porodu ok, ale tak wszystko rozciagaja, ze potem ciezko wrocic do tej elastycznosci wczesniejszej i sex mniej przyjemny. Nie mam pojecia jak jest na prawde, ale nawet nie patrzylam jak taki balonik wyglada, tylko kegla zaciskam poki co.
 
Kurde. Dziewczyny w weekend byliśmy u teściów bo była rodzinna uroczystość. Wróciliśmy wczoraj na wieczór A dziś szwagierka zadzwoniła,że jej synek ma ospe. Oczywiście też tam byli. Przechodziłam ospe. Dziecko jest bezpieczne? Ale pewnie półpaśca mogę dostać? Jak nie urok to sraczka. A tak mi coś mówiło żeby tam nie jechać...
 
Kurde. Dziewczyny w weekend byliśmy u teściów bo była rodzinna uroczystość. Wróciliśmy wczoraj na wieczór A dziś szwagierka zadzwoniła,że jej synek ma ospe. Oczywiście też tam byli. Przechodziłam ospe. Dziecko jest bezpieczne? Ale pewnie półpaśca mogę dostać? Jak nie urok to sraczka. A tak mi coś mówiło żeby tam nie jechać...
Wspolczuje Ci bo teraz sie bedziesz martwic, ale z drugiej strony to nie da sie takich sytuacji przewidziec. Na 9 msc nie zamkniesz sie w domu... Mysl pozytywnie!
 
Kurde. Dziewczyny w weekend byliśmy u teściów bo była rodzinna uroczystość. Wróciliśmy wczoraj na wieczór A dziś szwagierka zadzwoniła,że jej synek ma ospe. Oczywiście też tam byli. Przechodziłam ospe. Dziecko jest bezpieczne? Ale pewnie półpaśca mogę dostać? Jak nie urok to sraczka. A tak mi coś mówiło żeby tam nie jechać...
Jeśli przechodziłaś, to spokojnie!
 
reklama
U mnie na szkole rodzenia polozna ostrzegala, ze te baloniki do porodu ok, ale tak wszystko rozciagaja, ze potem ciezko wrocic do tej elastycznosci wczesniejszej i sex mniej przyjemny. Nie mam pojecia jak jest na prawde, ale nawet nie patrzylam jak taki balonik wyglada, tylko kegla zaciskam poki co.
Ja ćwiczyłam i doszłam do rozmiaru 31po porodzie wszystko wraca do normy.Ten balonik służy również do ćwiczeń po porodzie,ale ja po porodzie nie miałam czasu i nie ćwiczyłam.
 
Do góry