reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziekuje za wasze kciuki.... jutro dopiero będą przetaczać krew bo dziś robili dodatkowe badania z krwi.... ja się czuje w miarę , młoda okresowo ma tętno ok 100 ... wiec co jakiś czas kontrolują ... jutro wyjaśni się co i jak ....najgorzej ze jutro mój mąż wyjeżdża i zostaje sama, syna oddałam dziadkom i jakoś muszę wytrwać do jutra
 
reklama
Każda z nas przybiera inaczej więc się nie przejmuj. Jeśli wyniki masz ok to wszystko jest w najlepszym porządku:D wakacje?? Gratuluję energii!:D mieliśmy jechać z mężem na weekend nad morze.. Wszystko zalatwione już a ja stwierdziłam, ze nie ogranę 350 km i wędrówek po plaży:p i spędziliśmy miły weekend w domku :D

Haha no korci nas żeby gdzieś jechać, tylko nie wiemy gdzie, ale głównie myślimy o leżeniu i minimalnym chodzeniu :D
 
Dziekuje za wasze kciuki.... jutro dopiero będą przetaczać krew bo dziś robili dodatkowe badania z krwi.... ja się czuje w miarę , młoda okresowo ma tętno ok 100 ... wiec co jakiś czas kontrolują ... jutro wyjaśni się co i jak ....najgorzej ze jutro mój mąż wyjeżdża i zostaje sama, syna oddałam dziadkom i jakoś muszę wytrwać do jutra
Trzymamy mocno kciuki✊✊✊️ i szybko wracaj do zdrowia a malutka niech jeszcze wytrzyma w brzuszku. Jutro będzie lepiej
 
Ja też dziś po wizycie bałam się okropnie po moich wyczynach sprzataniowych. Wszystko jest ok. Mała waży między 1700 a 1800 gr. Dziś 30 +5. Termin na 4.10 mam i tego się trzyma. Wyniki krwi po konsultacji ok. Toxo też ok. Następna wizyta za 3 tyg i wtedy umowie się na pierwsze KTG. Mam już liczyć ruchy dzidzi 3 razy w ciagu dnia. Mega szczęśliwa jestem i jeszcze raz Wam przypominam żeby na siebie mega uważać 7 i 8 miesiąc to mega ważny czas dotrwamy do 9 i potem będziemy się rozpakowywać wg listy z naszej pierwszej strony. [emoji10]
a z jakiego powodu musisz liczyć ruchy?

Dziekuje za wasze kciuki.... jutro dopiero będą przetaczać krew bo dziś robili dodatkowe badania z krwi.... ja się czuje w miarę , młoda okresowo ma tętno ok 100 ... wiec co jakiś czas kontrolują ... jutro wyjaśni się co i jak ....najgorzej ze jutro mój mąż wyjeżdża i zostaje sama, syna oddałam dziadkom i jakoś muszę wytrwać do jutra
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok !
 
a z jakiego powodu musisz liczyć ruchy?


Trzymam kciuki żeby wszystko było ok !
Kontrolnie mam to robić podobno w zaawansowanej ciąży to normalne. Jak będzie w ciągu godziny mniej niż 6 to w następnej godzinie mam ja pobudzić i znowu liczyć ale moja gwiazda ma 6 ruchów na minutę póki co [emoji7] trzy razy w ciągu dnia mam sprawdzać rano po śniadaniu po obiedzie i po kolacji. Jeśli ruchy będą słabo wyczuwalne to do szpitala na kontrolę . Kazał dużo pić i brać magnez b6
 
Dziekuje za wasze kciuki.... jutro dopiero będą przetaczać krew bo dziś robili dodatkowe badania z krwi.... ja się czuje w miarę , młoda okresowo ma tętno ok 100 ... wiec co jakiś czas kontrolują ... jutro wyjaśni się co i jak ....najgorzej ze jutro mój mąż wyjeżdża i zostaje sama, syna oddałam dziadkom i jakoś muszę wytrwać do jutra
Same dobre myśli. Jutro przekroczą krew i wszytko się unormuje. Myślimy o Was i kciuki trzymamy. Badz silna [emoji123][emoji123]
 
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból pępka? Ogólnie to od jakiś dwóch tygodni czuję takie mocniejsze rozciąganie w tej okolicy a od dwóch dni to boli szczególnie przy chodzeniu i podnoszeniu się :( pępek mam schowany, więc to raczej nie to że się podrażnia
Też mam ból pępka czuję jak się rozciąga boli mnie jak chodzę schylam się wstaje z łóżka muszę lekarza się zapytać czy to nie przepuklina jeszcze dwa miesiące [emoji15] do porodu
 
Dziekuje za wasze kciuki.... jutro dopiero będą przetaczać krew bo dziś robili dodatkowe badania z krwi.... ja się czuje w miarę , młoda okresowo ma tętno ok 100 ... wiec co jakiś czas kontrolują ... jutro wyjaśni się co i jak ....najgorzej ze jutro mój mąż wyjeżdża i zostaje sama, syna oddałam dziadkom i jakoś muszę wytrwać do jutra

Wszystko będzie dobrze! Na tym etapie już nie ma innej opcji! :)
Trzymaj Polę u siebie jak najdłużej!
 
reklama
Do góry