reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej. Byłam dziś u proktologa i w związku z pęknięciem krocza III stopnia przy pierwszym porodzie dostałam zaświadczenie o zaleceniu cc.
Ciężko jest mi się z tym pogodzić, bo zdecydowanie wole poród sn. Ale też nie chce potem mieć problemów ze sobą.
Chce jeszcze pogadać z jakąś doświadczoną położną z dobrego szpitala jak ona to widzi z własnego doświadczenia.
 
reklama
Dzień dobry :-)
Wczoraj wróciliśmy późno i już nie chciało mi się nawet ręką ruszać. Poza tym mialam tak wysciskany brzuch,że bolał później przy każdym ruchu moim i małego.
A Szymek zdrowy,wazy 1350 g w 29+0tc :)
Dlugasna kość udowa,ale długości niestety całego malucha nie znam. Wskoczyl w sam środek siatki centylowej:)
U mnie troszkę gorzej bo szyjka 26mm u bakteria w moczu,więc antybiotyk. I niestety kolejne +3 kg w ciągu miesiąca. Od początku już 8.

Zaslanial się biedny rączkami,żeby go tylko nie podejrzeć :D
O jaka rączka super :biggrin2:
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja wcale nie mam skurczy. Pije inke rzadko a kawe rozpuszczalna to już w ogóle rzadko
 
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136
Gratulacje, śliczna córeczka[emoji171]
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Nie pije kawy w ogole a skurcze sa czasem [emoji3] tzn kontroluje to zeby ich nie bylo
 
reklama
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja pije kawke codziennie, podnosi troche cisnienie i przyspiesza mi trawienie, wiec nie odstawiam, do tego 1-2tabl magneB6. Skurczy jeszcze nie mialam
 
Do góry