reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Al
Tylko 1000? :D ja nie wiruje na wiecej niz 600, bo sie wlasnie wszystko wyciaga, nie mowiac o tym ze wyglada jak psu z gardla :p dluzej schnie-trudno ale z rozprasowaniem bylo latwiej, a teraz juz bez :p
e jak mam pralkę ktora ma dużo więcej obrotów to jest tylk 1000, poza tym tylko z pepco i z smyka tam mi się rozcisgnely rzeczy. Z c&a przy takich samych parampetrach wyglądają jak nówki sztuki :)
 
reklama
a jeszcze z pozytywów to przyszły mi dziś koszule do karmienia ;)
pamiętacie jak narzekałam na te na guziczki? musiałam takie zamówić bo ja słoń jestem, ale te wyglądają na lepsze, więc może nie będzie takiej tragedii jak za pierwszym razem ;)
w sumie odebrałam dziś 3 paczki (w tym jeden paczkomat) ale wiedziałam że będą rano (zawsze te firmy rano chodzą) natomiast ta nieszczęsna poczta którą niby wczoraj wysłali mi z allegro zwykle chodzą jak im się podoba i rzadko dzwonią wcześniej... grrr...
ale teraz wiem że nic nie wysłali... phi...
Do mnie paczka od nich szła kolo 4 dni a to niby kurier takze cierpliwosci [emoji3]
 
Ja też [emoji6] Ale ja w ogóle dzieci nie lubię [emoji1] Tylko swoje kocham.

Mój mąż niewierny wczoraj miał wieczór przemyśleń i siedział do 3 w nocy z butelką i zadzwonił do mnie dzisiaj z przemyśleniami różnymi, między innymi takim, że mamy strasznie fajną córkę i bardzo ją kocha i bardzo się cieszy, że będzie druga córka. Generalnie idziemy w dobrą stronę i jest o co walczyć.
Hehe tez nie lubie dzieci [emoji33][emoji87][emoji87][emoji87]
 
Bodziaki ze smyka też nie były moimi ulubionymi. Wyciągały się właśnie przy szyi i całe ramiona na wierzchu... Zawsze wolałam bodziaki, które miały górę na zatrzaski. Ale mimo to kupiłam i tak teraz znowu 5-pak bodziaków w Smyku, bo jak są przecenione mocno, to się opłaca.
Przeciez w smyku sa bodziaki na napy przy szyi. Tych zakladkowych to ja w ogole nie kupuje i cierpie gdy dostanę. Na razie dla bobasa mam tylko ubrania ze smyka (i 2pak body z HM) i juz chyba pisalam, ze bawelna mi kiepsko wygląda. W wielopakach zwykle badziewna byla (choc zdarzyly mi sie 2 lata temu perełki z wielopakow), ale teraz tez zamawialam pojedyncze rzeczy, wychodzace wyraznie drozej za szt. niz z wielopaku i spodziewalam sie lepszej jakosci. Ja piore w wysokiej temp, na 1200-1400 obrorow o jeszcze susze maszynowo, wiec sie nie pieszcze.
 
Ja wczoraj patrzyłam na ten sklep bo był tu polecany ale dla mnie tam jest drogo, a w smyku są wyprzedaże więc wolę jakościowo lepsze rzeczy(pewnie nie wszystkie, ale sklep pewniejszy)
Serio uważasz że smyk ma lepsze ceny niż Świat dziecka?

Oki. Doczytałam,że chodziło Ci o sklep internetowy [emoji1] bo w szoku byłam. Smyk stacjonarny drogi jak cholera.
 
reklama
dostałam SMS że wysłali! W KOŃCU!
najlepsze jest to że wysłali w miejscu gdzie mój mąż pracuje, no debilizm... bliżej mieli do mnie prosto do domu niż na punk gdzie ją nadali.... (mój mąż jest kierownikiem (informatyka) na poczcie - w zasadzie na rozdzielni tzn WER)
 
Do góry