reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

mam podobny "problem" otóż ja nie miesiączkowałam a w ciążę zaszłam, także terminu z OM po prostu nie mam, jest wpisana data z USG, ale nie z pierwszego a z drugiego (jak było serduszko) no i jest kilka dni niżej niż z pierwszego i trzeciego USG, no ale cóż... mam się trzymac terminu z 2 USG i koniec kropka ;)
pytanie tylko jak na to popatrzą jak urodzię 2 tyg wcześcniej (tak jak syna) a w rzeczywistości wyjdzie 3 (nawet więcej) i co wpisza wczesniaka 3,5kg?

Akurat to ze wpiszą jako wcześniaka to same profity, profilaktyka badania uszu na NFZ, jakieś szczepienia tez były dla wcześniaków free ;) tym bym się nie martwiła.
I tak kiedy zechce to się urodzi, nie ma co planować :p
 
reklama
Co sądzicie??? Biały czy czarny ??? Mąż jest za czarnym ja za białym. Oboje kochamy kolor czarny. Będzie dziewczynka. Pooomozcie [emoji856]Zobacz załącznik 881124

biały bezapelacyjnie! (według mnie ;) )

@pat&mom tak mi się też wydaje że ma jakieś udogodnienia ;) no i oczywiście zgadzam się w 100% że urodzi się kiedy zechce a my możemy planować hah! :p
 
A może sprzęt kiepski A Ty się zamatrwiasz.
Też o tym myślałam i nie ukrywam, że liczę na błąd pomiarowy.
Teraz mnie przebada lekarz z certyfikatem na najlepszym sprzęcie w okolicy. Rzetelnie i raczej się nie pomyli.
Sprzęt to nawet szpital czasem pożycza od tego lekarza w szczególnych przypadkach.
 
Akurat to ze wpiszą jako wcześniaka to same profity, profilaktyka badania uszu na NFZ, jakieś szczepienia tez były dla wcześniaków free ;) tym bym się nie martwiła.
I tak kiedy zechce to się urodzi, nie ma co planować :p
Warto tez rozwazac opcje w druga strone. Jeśli ciaza będzie przenoszona, bo lekarz zle wyliczyl tp, a do szpitala jeszcze nie polozy "bo dopiero 40tc" to tez niedobrze. Wiadomo, w 42tc tez sie rodza dzieci i wszystko ok, ale mimo wszystko warto orientacyjny termin znac. Zeby sie nie okazalo ze mialo byc ok, a tu nagle zielone wody, dziecko na antybiotyku od urodzenia itp ;)
 
reklama
Błoto itp., czasami się zdejmuje gondole i stawia na ziemi.
Patrząc na to że rodzimy w październiku to zbyt wiele jeździć na spacery nie będzie. W kwietniu już spacerowka A spacerowka jest czarna i lepiej wygląda na tym stelażu od białego. Ale jak tylko możecie to piszcie swoje opinie za każdą jestem wdzięczna. [emoji10] czy wam się podoba bo ja z tych co oglądałam to ten najbardziej . Krytyka też mile widziana.
 
Do góry