reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny,a jakie jest Wasze doświadczenie w szpitalu ze smokami,tymi do ciumkania?
Z jednej strony słyszałam,że krzyczą jak się dziecku daje,z drugiej-jak bardzo płacze mimo,że nakarmione to pozwalają dawać

Tak, tak... też się chętnie dowiem, jakie macie ze smokami na samym początku doświadczenia...przemyślenia
 
reklama
w szpitalu w którym rodziłam po porodzie niestety nikt nie przyszedł mi pokazać jak dziecko do cyca przystawić czy chociażby je przewinąć..... nikt nie macał moich cycków ;) od razu jak przywieźli małego to nie wiem skąd ale dokładnie wiedziałam co mam robić, nawet nie wiedziałam że jest taka pozycja do karmienia jak spod pachy, po prostu wzięłam tak małego bo mi było wygodnie ;) a pierwszą smółkę moja mama przebrała bo akurat była w odwiedzinach.
Ja również uważam że nie ma nic gorszego jak stado odwiedzających przyłazi i siedzi w nieskończoność.... pamiętam że pomimo iż było wówczas tylko godzina odwiedziń bo choróbsko panowało to u koleżanki obok jej matka siedziała kilka godzin... po mimo iż była wielokrotnie wypraszana przez położne....
no i mnie też się trafiło krzykliwe dzieciątko, bo jej synek wył dzień i noc, nawet położne z nim siebie nie radziły....
 
Ja nawet nie biore...a nie biore bo nie kupie.... jak zaplacze to przytule.. :) albo będę spowijac zeby mial ciasniej jak w brzuszku...
W brzuchu dziecko smoczka nie ma... co to smoczek? :)
Szalona. Tobie się udało bez smoka i fajnie, ale nie każde dziecko jest takie że jak w brzuchu smoczka nie miało to o mu po porodzie nie potrzebny.

Też chcieliśmy spróbować bez smoka i na 5 dobę już się podałam. Bo nie chciałam by mi dziecko wisiało na cycu. A pewnie tak by się skończyło.
Dziecko dziecku nie równe i uważam, że nie ma co negować smoczków. [emoji4]
 
Podaj tytuł i autora ;)
"Język Niemowląt" Tracy Hoog
Ale napiszę odrazu, że pewne rozdziały trzeba sobie wybrać.
Tu na forum dziewczyny mają złe zdanie o tej autorce. Ale osobiście uważam, że to bardzo dobry podręcznik dla "zielonych" rodziców, mi i wielu moim znajomym i przyjaciołkom pomogła... w wielu sytuacjach. [emoji4]
 
Dziewczyny ta gemini jest do bani !!! Zrobiłam listę i ja na szczęście zapisałam. Dziś pojechałam do Tesco i na samym proszku lovela zaoszczedzam 20 zł! Jest 5 kg za 39.99 A na gemini 49.99 ! Na podlaskich to samo i chusteczki nawilazane też. Także z jednej strony dobrze bo jest porównanie ale dla mam które mają czas polecam jednak wycieczkę Rossmann Hebe i Tesco A co zostanie to w taniej rejonowej aptece. Ja mam taką gdzie mustela przeciw rozstepom jest taniej niż na allegro niestety przypadkiem się dowiedziałam kiedy już kupiłam zapas.
 
reklama
Dziewczyny ta gemini jest do bani !!! Zrobiłam listę i ja na szczęście zapisałam. Dziś pojechałam do Tesco i na samym proszku lovela zaoszczedzam 20 zł! Jest 5 kg za 39.99 A na gemini 49.99 ! Na podlaskich to samo i chusteczki nawilazane też. Także z jednej strony dobrze bo jest porównanie ale dla mam które mają czas polecam jednak wycieczkę Rossmann Hebe i Tesco A co zostanie to w taniej rejonowej aptece. Ja mam taką gdzie mustela przeciw rozstepom jest taniej niż na allegro niestety przypadkiem się dowiedziałam kiedy już kupiłam zapas.

no ja dziś również pisałam o tej całej aptece gemini, wiele rzeczy kupiłam/widziałam taniej niż tam, także nie skorzystam jednak z usłyg tej apteki ;)
 
Do góry