reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny ! Szyjka po usg na jednak 3.91 cm A nie 2 jak twierdzili po ręcznym sprawdzaniu. Zamknięta bez cech niewydolności :) nadal mi twardnieje troszkę brzuszek ale oni mówią ze jest dobrze :) jutro wychodzę :D

Edit. Mała jednak zostanie jeszcze w moim brzuszku i to jest najwazniejsze ! <3

Świetne wieści :-))))))
Aż mój brzuszek zaczął podskakiwać z radości :-))))))))))
 
reklama
Yyy jaka prywatnosc na porodówce.... :)
Zero.....no moze troche... u nas nawet po porodzie pierwsza dobę bez gaci kazali lezec.... cycki co chwila do karmienia na wierzchu...podczas. gdy 5 osob obcych wizytujacych jest w sali.... jedni sie gapia.. faceci.....inni nie..... ja rodzilam od piatku do niedzieli..to miedzy nogi wszystkie.zmiany personelu ze szpitala mi zagladaly w majtki...
Jak juz mialam 10 cm i parlam to 5 osob stalo miedzy moimi nogami..!!.. inni przechodzili obok.....bo obok druga tez rodzila.... cejrowski w tv leciał.... :) hehe ale ten chyba nie widzial mojego krocza :)

Tez ogolnie wstydliwa jestem... ale jak boli bo rodzisz to na prawde Ci wszystko jedno...

Oni kilkanascie pipek dziennie ogladaja... oni w ciagu 8 h.. co 5~10 minut jakies.krocze widzą...


Chyba ze jakis ekstra tatulaz tam masz ..albo zamiast kremu nawilzajacego po goleniu użyjesz brokatu.. to furore zrobisz... :) :) :)
Chyba mam gorszy dzień albo źle rozumiem twoje odpowiedzi a nie mam zamiaru w dyskusję wchodzić. Będę rodzić pierwszy raz i mogę mieć takie odczucia nie ma znaczenia czy oni widzą 8 pipek czy 40 na zmianę. Zaznaczam BĘDĘ RODZIĆ PIERWSZY RAZ I mam do tego prawo jak urodze dwa albo 5 to też się będę pewnie z tego śmiać póki co nie jest mi do śmiechu jak o tym myślę. Tatuaży nie lubię i furory też nie mam zamiaru robić. Chce urodzić w miarę PO LUDZKU. Jak będzie to się okaże....
 
Ja nawet nie biore...a nie biore bo nie kupie.... jak zaplacze to przytule.. :) albo będę spowijac zeby mial ciasniej jak w brzuszku...
W brzuchu dziecko smoczka nie ma... co to smoczek? :)
Mój starszy nie chciał smoka,nie pasował mu i już. A czasem naprawdę dałabym dużo,żeby to smok choc na chwilę był uspakajaczem,a nie ciągle mama..
Ja za to doilam baardzo dlugo,do 4r,ż. :D ale zgryz rowniuski
 
U nas położne generalnie nie pozwalały na uspakajacze.
Jednej dziewczyny synek sporo płakał i raz w nocy przyszła jedna stara polożna i zasugerowała, że jak ma smoka to niech da. No i później już mu dawała na legalu.
Ja nie dawałam w szpitalu ale po powrocie do domu to była chyba jedna z pierwszych rzeczy które zrobiłam bo w samochodzie całą drogę płakał i żałowałam, że przy sobie nie miałam :)

Ja lezalam obok dziewczyny ktorej dziecko non stop plakalo... jak wyszla na chwile i mi zostawila do popilnowania.. wzięłam na ręce i przytulilam... i bylo cudownie ciche...
Mama chyba byla mega zdenerwowana ciaglym placzem dziecka i zestresowana.dzieci serio czuja takie rzeczy...
 
Chyba mam gorszy dzień albo źle rozumiem twoje odpowiedzi a nie mam zamiaru w dyskusję wchodzić. Będę rodzić pierwszy raz i mogę mieć takie odczucia nie ma znaczenia czy oni widzą 8 pipek czy 40 na zmianę. Zaznaczam BĘDĘ RODZIĆ PIERWSZY RAZ I mam do tego prawo jak urodze dwa albo 5 to też się będę pewnie z tego śmiać póki co nie jest mi do śmiechu jak o tym myślę. Tatuaży nie lubię i furory też nie mam zamiaru robić. Chce urodzić w miarę PO LUDZKU. Jak będzie to się okaże....


Będzie dobrze !
Nie nastawiaj się i bądź dobrej myśli :-))))
 
Dziewczyny ! Szyjka po usg na jednak 3.91 cm A nie 2 jak twierdzili po ręcznym sprawdzaniu. Zamknięta bez cech niewydolności :) nadal mi twardnieje troszkę brzuszek ale oni mówią ze jest dobrze :) jutro wychodzę :D

Edit. Mała jednak zostanie jeszcze w moim brzuszku i to jest najwazniejsze ! <3
Super! W domu się oszczędzaj zeby dalej było ok i byle do października ;)
 
Taaaa :)

Mężu ja rodze !!!! Skurcze mam co 4 min... wody odeszly...
Dobra kochanie. To jedziemy... walizke mam...

Nie nie nie... czekaj....
żona rozklada nogi....
i mówi tatuaż mi zrób.... :) :) ;)
A co! :D
Tak serio to staram się sobie nie wyobrażać niczego. Pamiętam,że ze starszym synem wszystko było nagle(34tc)i szczerze powiedziawszy to wziął mnie poród z zaskoczenia.
Teraz jak czytam o położnej sciskajacek cycki,to widzę jak mnie jakaś obca kobita maca... :D
 
Chyba mam gorszy dzień albo źle rozumiem twoje odpowiedzi a nie mam zamiaru w dyskusję wchodzić. Będę rodzić pierwszy raz i mogę mieć takie odczucia nie ma znaczenia czy oni widzą 8 pipek czy 40 na zmianę. Zaznaczam BĘDĘ RODZIĆ PIERWSZY RAZ I mam do tego prawo jak urodze dwa albo 5 to też się będę pewnie z tego śmiać póki co nie jest mi do śmiechu jak o tym myślę. Tatuaży nie lubię i furory też nie mam zamiaru robić. Chce urodzić w miarę PO LUDZKU. Jak będzie to się okaże....

Najpierw napisalam Ci jak jest...
A w drugiej czesci wypowiedzi chcialam Cie rozbawic... zebys sie tak nie stresowala :)
Żebys sie rozluznila....
Z brokatem czy tatuazem to oczywiscie żart :)

Ja ogolnie ciagle chichram sie :)
głupawke mam od wczoraj... a mąki nie wdychalam :)
 
reklama
Mój starszy nie chciał smoka,nie pasował mu i już. A czasem naprawdę dałabym dużo,żeby to smok choc na chwilę był uspakajaczem,a nie ciągle mama..
Ja za to doilam baardzo dlugo,do 4r,ż. :D ale zgryz rowniuski
No ja ani za smoczkiem nie jestem
Traktowaniem cycka jako smoczek tez nie
Te metody co pisalam u nas wystarczyly... jak chcialam siebie czyms zastapic.. zeby nie ciagle mama...
najpierw jak chcialam go uspokoic kladlam reke na pleckach delikatnie... a jak chcialam sie zastąpić.. to do rekawicy mialam wsypane ziarenka ryżu...chyba ze 2 paczki..... kladlam sztuczna rękę na plecki a malucha kladlam na swojej koszuli...
Oczywiscie nie wiem jakie bedzie 3 dziecko... ale mysle ze z dobrym nastawieniem te same metody zadziałaja... bez stresu podejde do tematu..jak nie to bede kombinować dalej
 
Do góry