reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kurcze wiesz co, to jest zagadka.... Byłam już u wielu wetow, wykluczona większość chorób. Zdjęcia, rezonans, usg, echo no cuda. A jej ciągle nawraca gorączka 40 stopni, drgania mięśni, duszności, ogólne bóle (w sensie jak to się dzieje, to nawet zwykły dotyk sprawia jej ból). I tak od listopada... Tydzień choroby, leków i badań i znowu miesiąc czy trochę więcej przerwy. Mi już ręce opadają, a u naszego weta mam dług, że szkód mówić...
No to kiepsko... Najgorzej że zwierzak nie powie co go boli, ja miałam taką akcję z kotem że drgawek dostawała i tak dziwnie łapy prostowała, raz nawet piana jej z pyska poszła. Mamy weta na tej samej ulicy, mąż poleciał od razu i okazało się że to coś z sercem wywołane przez stres (pies ja wtedy pogonił) dostała leki i szczęśliwie już nie wróciło :)
Najgorzej jak jest problem z postawieniem diagnozy :(
 
reklama
Ja mogę Ci polecić satyne bawelniana(albo bawelne satynowa) z lidla! Najlepsza pościel,jaką kiedykolwiek mialam(a mialam ich sporo). Pierze się genialnie,nie traci koloru i bardzo przyjemna w dotyku
Ja też uwielbiam pościel z Lidla, nic się z nią nie dzieje - mam komplet który ma już ze 3 lata a wygląda jak nowy
 
Ranny ptaszek spokojnie ja też tak miałam miesiąc temu i wszystko było ok.oni chyba tak straszą na zapas.Zrobili mi posiew i wszystko było ok i jest do teraz.Nie stresuj się na zapas.
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
O rany ! Siedz maluchu jak najdluzej w brzuchu! Trzymam mocno kciuki!
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
O matko [emoji54][emoji54][emoji54] oby się wszystko unormowalo. Trzymam kciuki, żeby siedział jeszcze w brzuszku.
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]


Trzymam kciuki za Ciebie i za bobaska.
Nie daj się złym myślom.Mam nadzieję że jakoś dotrwasz, każdy tydzień będzie na wagę złota.
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
Trzymamy mocno! Dużo siły dla Ciebie, mam nadzieję, że będzie dobrze!
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]

@ranny.ptaszek bądź dzielna !
Trzymam mocno kciuki żeby Maleństwo siedziało w brzuszku jak najdłużej :-***
 
reklama
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo. Niech jak najdłużej siedzi. Ale jesteś pod dobra opieką lekarską, nie odeslali Cię z kwitkiem. :*
 
Do góry