reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gdzieś jest taki wpis u namyginekolog na blogu o tym, że dużo lekarzy stosuje taki opis jak u Ciebie, co budzi dużo niepokoju u rodziców bo nie wiemy czy to dobrze czy źle... że powinny być opisy zrobione na siatce centylowej wtedy widać co jest w normie a co nie. Wydajemi się że to było przy wpisie o 3 usg prenatalnym.
Dzięki, poczytam :)
 
reklama
Masz talent ciasta wyglądają apetycznie szkoda że nie mogę jeść takie pyszności przez moją cukrzycę [emoji39][emoji6]

Wszystkiego dobrego dla męża
 
Ogarniecie do porodu? Kurcze,najgorsze przeprowadzki tak 'na wylocie' juz...
No właśnie my byliśmy ostatnio sprzęty oglądać i już glupiejemy.
Na pewno chcemy indukcje,piekarnik(wiadomo),lodówkę tą na 2 m. Ale nie wiem która firma etc.
U nas malowanie ścian skonczone,belki jutro,podloga następny tydzień.
U nas pan kończy panele kłaść, schody jakoś za tydzień, ale drzwi dopiero po 20.08... więc to nam zrobi obsuwe
 
A ja właśnie wróciłam dopiero ze szpitala. Byłam rano na zwykłej kontrolnej wizycie u mojego gina i znowu bolał mnie brzuch na górze. Gin dał mi skierowanie z racji niewiadomego pochodzenia bólu. W szpitalu zrobili mi ktg, usg, wszystko ok .Tak długo się tam naczekalam że znów popołudniu ból mi przeszedł :D więc posłali do domu.

Jak by znów jutro rano się pojawił to mam się zgłosić.
Acha p.doktor potwierdziła chłopca, waga 1.100 , ułożenie miednicowe ;)
A i jeszcze wyniki glukozy na czczo 75 A po 2 godz. 91 , więc chyba ok bo lekarz nic nie mówił.
Wyniki glukozy masz ok, a z tym bólem to może tak się objawia u Ciebie rozciąganie macicy... Albo nacisk na inne narządy
 
Skończyłam malować druga warstwę drugiej ściany. Sufit i skos przez męża w panelach zrobiony. Dzisiaj jeszcze jedna ściana, w przyszłym tygodniu tapeta pod skosem, składanie mebli i jest szansa, że kolejny weekend spędzę już w nowym łóżku, z wygodnym materacem, a nie na starym materacu na podłodze [emoji23]
Gratulacje i czekamy na zdjęcia [emoji6]
 
Spokojnie, ona nie umarla tylko zrobila porządek ze znajomymi na fejsie, bo w sumie dodawala nas tylko dlatego zeby dodac do grupy na fejsie. I tak dosc pozno nas usunęła. Ja bym to zrobila wcześniej, bo w koncu to mialo byc tylko po to zeby dodac do grupy na fejsie :)
Nie bylam pewna czy przez to gr tajna nie zniknie... a wczoraj mi bylo wszystko jedno
 
reklama
Uwaga z materacami na podłodze ogólnie... My kupiliśmy materac gdzieś w lutym bo stara kanapa się wydłużyła i była niewygodna. Stwierdziliśmy że ramę i stelaż dokupimy pod nową sypialnie w sierpniu a do tego czasu będziemy właśnie na materacu na podłodze spać. Materac piankowy. Gdzieś miesiąc temu poprosiłam męża żeby jednak skręcił nam łóżko tu u rodziców bo bardzo źle mi się wstawało z tej podłogi. Wyobraźcie sobie że na materacu od spodu przez te kilka miesięcy zrobił nam się całkiem pokaźny grzyb! :/ Także ogólnie polecam dać cokolwiek dla wentylacji między materac a podłogę, choćby palety [emoji20]
Nie no myślę, że w dwa tygodnie grzyba nie będzie ;) a materac i tak idzie do wyrzucenia
 
Do góry