reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Boze dziewczyny powiedzcie mi jaki wózek mam kupic [emoji58] nastawilam sie na bebetto luca ale macalam go dzisiaj i on sztywny jakis taki.
Nigdy odpowiedniego wozka nie wybiore zeby byl idealny ehhh szlag by go [emoji58][emoji58]
Ja w końcu zrezygnowałam zupełnie z Cybexa. To nie jest to co kiedyś.
Kupiłam Baby Design Husky tylko kolor bardziej szary + Winterpack
Link do: Baby Design Husky
Czy będę zadowolona...to się dopiero okaże. [emoji16]
 

Wzielam nospe, magnez i stwardnial jeszcze raz pozniej juz spokoj i zasnelam, napisal zeby dzis 3x nospa i zobaczymy.
Mialam jechac dzis do tesciowej ale wczoraj moj maly mial pozegnanie ze smoczkiem zasnal wieczorem bez (trwalo to 1,5 h) i wole zostac z nim w domu zobaczyc jak drzemki w ciagu dnia pojda bez smoczka lepiej to u siebie w lozeczku takie nowosci mu zapodawac niz w obcym miejscu w kojcu... ale to bede sie oszczedzac mocno, zupe mam ugotowana na drugie zamówię pierogi i jak sie uda przeleżymy na kanapie
 
Wzielam nospe, magnez i stwardnial jeszcze raz pozniej juz spokoj i zasnelam, napisal zeby dzis 3x nospa i zobaczymy.
Mialam jechac dzis do tesciowej ale wczoraj moj maly mial pozegnanie ze smoczkiem zasnal wieczorem bez (trwalo to 1,5 h) i wole zostac z nim w domu zobaczyc jak drzemki w ciagu dnia pojda bez smoczka lepiej to u siebie w lozeczku takie nowosci mu zapodawac niz w obcym miejscu w kojcu... ale to bede sie oszczedzac mocno, zupe mam ugotowana na drugie zamówię pierogi i jak sie uda przeleżymy na kanapie


@ranny.ptaszek To życzę leniwego spokojnego dnia bez sensacji.
W łóżku przed tv z bajkami ❤❤❤
 
Nie nie, to nie na moja kieszeń tzn moze i bym kupila ale az tyle na wózek nie chce wydac :)

Hej, ja się zdecydowałam na priama- szarego. Kupiłam i wreszcie zamknęłam temat wózka- zdecydować się jest najtrudniej.. mnie już męczyły te poszukiwania i zastanawianie się.

Tak po za tym to dzisiaj wizytuje, ale usg mi nie zrobi. Ogólnie najbardziej dokuczają mi bóle krocza i kręgosłup (szczególnie wieczorami). Czuje ze te miesiące będą męczące- ale byle do pazdziernika[emoji846]
 
Dopiero przed chwilą cieszylysmy się z pierwszego USG, a tu już trzecie niektóre mają za sobą ;) ja 1 sierpnia jestem umówiona. Trochę wcześnie mi się wydaje bo to będzie 28t2d ale cieszę się że już niedługo zobaczę córeczkę :)

Dziewczyny zaciskać nogi, nie przemęczać się, musimy wytrzymać do września co najmniej...
 
reklama
Do góry