reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry:)
Niestety,nawet rodzic pozbawiony praw ma szansę dochodzić swoich praw(?) przed sądem i oczekiwac od dziecka,na które nigdy nie płacił. U mnie jest taka sytuacja. tzn ja pozbawiłam ojca młodego praw już bardzo dawno temu,ale adwokat powiedziała jasno,że tu prawo jest mocno niedopracowane i trzeba całe życie dziecka zbierać dowody,że ojciec się nie interesuje,żeby potem móc dziecko czy samo dziecko już dorosłe,mogło się obronić.

Kurcze,byłam w lab na grupie krwi vol.2 ale próbówek jej zabrakło :-Dno i wiecej do tego lab nie idę.
Dziewczyny,które robiły gr krwi w Diagnostyce,długo się czeka na wynik?
Ja mialam tego samego dnia jeśli dobrze pamiętam, tylko jakoś późno
 
reklama
Mi przyszły dzisiaj 2 paczki jedna ze smyka druga z allegro :) poza tym pierwszy raz sprzedałam coś na allegro :) Wczoraj wystawiłam paczkę z ciuchami Wiktorka i już dziś rano poszła :) muszę ściągnąć resztę kartonów z ciuchami i wszystko sprzedać :) zostawiam tylko bluzy, kurtki, kombinezony i jakieś nadające się dla młodej bluzki i spodnie
 
Boze zrobili mi pranie mozgu w tych sklepach z wózkami.... juz mam dosc wybierania tego wózka [emoji23][emoji23]

Miałam to samo. Czytanie w necie. Oglądanie w sklepie. Juz mi było niedobrze na sama mysl,ze musze się na coś zdecydowac. W końcu stwierdziłam, że kupuje ten który spodobał mi się jako pierwszy. Jak będzie mi się z niego kiepsko korzystało to go sprzedam i kupię inny. W związku z tym zdecydowałam się na używany (choć na początku nie dopuszczalam takiej opcji) No i jest! :) powodzenia! :)
 
Miałam to samo. Czytanie w necie. Oglądanie w sklepie. Juz mi było niedobrze na sama mysl,ze musze się na coś zdecydowac. W końcu stwierdziłam, że kupuje ten który spodobał mi się jako pierwszy. Jak będzie mi się z niego kiepsko korzystało to go sprzedam i kupię inny. W związku z tym zdecydowałam się na używany (choć na początku nie dopuszczalam takiej opcji) No i jest! :) powodzenia! :)
Dobrze ze jednak zdecydowałam się zostawić wózek po młodym, bo najpierw chciałam oczywiście nowy.... Miałabym takie same dylematy. Ale jak wyciągnęłam mój Camarelo to wiem, że nie chce żadnego innego. Po tylu latach cały czas wygląda jak nowy. Tak na prawdę nawet nie musiałabym go prac z zewnątrz ale odświeże żeby nie było ;)
 
dziewczyny jaki kolor prócz szarego pasuje do brzoskwiniowego? będziemy pół ściany przemalowywać u młodego w pokoju, pierwotnie chciałam szary ale teraz moda na ten kolor wśród niemowlęcych rzeczy i kupuję szary komplet do łóżeczka, co za tym idzie pokój będzie wyglądał smotno z szarymi ścianami, jakies propozycje?
Zielony. Taki jakiś ładny jasny. My tak pomalowlismy pokoik jak się wprowadziliśmy, żeby w razie czego pasował i dla chłopca i dla dziewczynki tylko my zamiast brzoskwini mamy chyba słonecznik. Ale mebelki będą białe i dodatki właśnie szare.
 
Miałam to samo. Czytanie w necie. Oglądanie w sklepie. Juz mi było niedobrze na sama mysl,ze musze się na coś zdecydowac. W końcu stwierdziłam, że kupuje ten który spodobał mi się jako pierwszy. Jak będzie mi się z niego kiepsko korzystało to go sprzedam i kupię inny. W związku z tym zdecydowałam się na używany (choć na początku nie dopuszczalam takiej opcji) No i jest! :) powodzenia! :)
I jaki kupilas?
 
Aaaahahahahha Boże dzisiaj to samo przeżywałam [emoji23] balios S czy M? Chłopa męczyłam ciagle mu zdjęcia kazałam oglądać [emoji23]a może x lander x move? Ma dobre opinie albo maxi cosi adorra ? Jest tez maxi cosi nova ponoć właśnie na trudniejsze tereny

Ja mam x-lander x move. Przy pierwszym dziecku mi sie sprawdził (nawet na plaży dał rade), byłam zadowolona. Spacerówka nie kubelkowa wiec wygodnie synek sobie w niej spał. Teraz drugie bede nim wozić :)
 
reklama
Do góry