reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dwa miesiące. To juz blisko, dasz rade. Wazne ze maluch rosnie, a Ty mimo duzego brzuszka sie na tyle dobrze czujesz ze jedziesz na urlop :)
Tak...czuje się dobrze i to mnie buduje. [emoji4] Dodaje sił...wczoraj 8km zrobiłam z kilkuminutowymi odpoczynkami na ławkach po drodze i nawet mi się brzuszek nic a nic nie stawiał. [emoji4]
Czułam się zmęczona jak przyszłam do domu, ale wieczór był cudowny z przyjaciółmi, czciliśmy zwycięstwo męża Wisła 1200km zaliczona rowerem [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
No dokładnie to są takie teksty. Mnie też ciągle porównują z dziewczyną z pracy...ona właśnie urodziła 11.07. Znam na wylot te podsumowania i porównania. I pewnie kiedy urodze to też będą porównywać, która z dziewczynek ładniejsza itd. ...
Lubię swój zespół w pracy no ale to w 98% kobiety a one taktu nie mają [emoji23]
Bo kobieta kobiecie wilkiem..tak w realu. Zawsze są jakieś przyjacióleczki do obgadania innej kolezakinki itd.
Jedź na urlop i ciesz się tymi ostatnimi dwoma miesiacami :)
 
Może aktualizacja apki potrzebna lub coś w ustawianiach. Ja od kilku dni mam nowy telefon i w nowym mam powiadomienia a jak klikam z wami na starym to bez powiadomień.

Pobierałam nawet po raz 2, mam aktualna, wszystko jest niby okej, a powiadomień brak. Może to przez ostatnia aktualizacje właśnie
 
Ja mam do syna pingo jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci które mają alergię.Oczywiście zanim trafiam na pingo to kupiłam wszystko inne w aptece.Jeśli chodzi o te melodyjki to nie trzeba ich używać,bo to jest tylko dodatkowa opcja. Polecam bo jest dobra moc ssąca przy wiecznym katarku tak jak u alergików jest najlepszy.
 
Ta....Szalona,to tak nie działa. Sądy rodzinne to nie tylko przepisy,tam się dużo liczy wrażliwość,opinie miliona specjalistów albo podejście samego sędziego.

Odwoływanie się nic nie da.Jest ojcem i z tego tytułu ma prawo, nie ważne jest dla sądu jakim ojcem był.Jedyne co to sąd może zasadzić niższe alimenty itd, ale to już zależy od sędziego.
 
Nadrobiłam Was że szpitalnego łóżka.... Nic się nie dzieje, tylko ciągle mam wysokie leukocyty, w posiewie w moczu nic nie wyszło i dwóch lekarzy nie wiedziało o co chodzi, dostałam skierowanie do szpitala żeby to sprawdzić. Z ciążą nic się nie dzieje, teraz czekam na KTG no i żeby jakiś lekarz się pojawił bo narazie same położne. Mąż zestresowany strasznie, mam nadzieję że to nic poważnego
 
reklama
Ja mam do syna pingo jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci które mają alergię.Oczywiście zanim trafiam na pingo to kupiłam wszystko inne w aptece.Jeśli chodzi o te melodyjki to nie trzeba ich używać,bo to jest tylko dodatkowa opcja. Polecam bo jest dobra moc ssąca przy wiecznym katarku tak jak u alergików jest najlepszy.

Gdzie można najlepiej zakupić ten aspiratorek. Też mam dzieci alergiczne i wolę mieć coś takiego w domu w razie czego ;)
 
Do góry