reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jeeeezu dziewczyny nie siejcie teorii z badaniami -,- mam nadzieje ze żadna sobie nie weźmie do serca i z pomocą forum leczyć się nie będzie. Leukocyty w moczu są z piardyliarda różnych powodów nie tylko z nadciśnienia. Wyniki robicie na zlecenie lekarza to i jemu je trzeba pokazać [emoji6]
A żurawina owszem pomaga - zakwasza środowisko w pęcherzu moczowym, a wiec bakterie maja niedogodne warunki do namnażania ale to raczej jako forma zapobiegania niż leczenia[emoji6]
 
reklama
A o czym mówili? Długo u Ciebie trwa ta szkoła ? Chodzisz z mężem? Mówili kiedy lepiej z mężem A kiedy sama przyjść?
Dzisiaj było spotkanie organizacyjne. Tak to po 1,5 h zajęcia. Dużo się powtarza w ciągu miesiąca, żeby móc dopasować sobie godziny. W ciągu 2 miesięcy na spokojnie powinno się być na wszystkich zajęciach. Mówili które zajęcia są ważne i żeby przychodzić z partnerami. W sumie to większość bo ważne, żeby wiedzieli o wszystkim co się dzieje i będzie działo. Będą spotkania o ;
- nauka prawidlowych zachowań w czasie porodu,
- poradnia laktacyjna z położną,
- poród fizjologiczny, cc, znieczulenia z doktorem ginekologiem;
- ćwiczenia przewijania i kapania noworodka; - fizjologia noworodka i rozwój w 1 roku życia z neonatologiem;
- chustonoszenie wstęp
- wsparcie przy porodzie z partnerem;
- spotkanie z położną, środowiskową
- karmienie naturalne i żywienie małego czlowieka z neonatologiem
- walizka rodzącej, objawy porodu
- zasady zdrowego odżywiania w ciąży i po porodzie z dietetykiem
- dobry rodzic, dobry start z psychologiem
- pierwsza pomoc z ratownikiem medycznym
- rozwój, opieka i pielegnacja dziecka w 1 roki zycia z fizjoterapeuta
- syndrom baby blus czym jest z psychologiem
-zabawy fundamentalne jak się bawić z narodzonym dzieckiem
- fizjoterapia kobiety w ciąży i w połogu
I zwiedzanie szpitala w sierpniu.
 
Tez musze jechac myślałam ze juz wymieniac nie będę musiala ale nie obejdzie sie :-( kupiłaś juz taki do karmienia czy zwykły. Pocieszające jest że alfabet jest długi ja mam f i g więc kolejne literki przede mną.
Ja od dawna chodzę w karmniku (zaszłam w ciążę, jeszcze karmiąc), mam już trzeci egzemplarz tego samego modelu, po prostu go lubię.
 
Ja też dzisiaj studniówka [emoji33][emoji33][emoji33][emoji5][emoji5][emoji5] kiedy to zleciało
Capture%2B_2018-07-11-09-09-40.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-07-11-09-09-40.jpg
    Capture%2B_2018-07-11-09-09-40.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 318
Co do chemii kosmetykow to polecam aptekę Gemini . Serio . Dziś np kupowałam prenatal dha 33 zł za 60 tabletek a w aptece innej zwykłej stacjonarnie dałam ostatnio 49,99 zł ( 17 zł drożej na 1 opakowaniu !!!! ) .

O tej nie wiedziałam, dzieki, napewno sprawdze
ja Prenatal Duo i DHA, kupowałam w aptece doz.pl ale odbieralam w aptece, zeby za przesyłkę nie płacić, i faktycznie taniek coś około 20 zł było.
 
Ja też dzisiaj studniówka [emoji33][emoji33][emoji33][emoji5][emoji5][emoji5] kiedy to zleciało Zobacz załącznik 876258
To ja tez mam 25+5 dzisiaj :D tylko nie korzystam z aplikacji i nic mi o tym nie przypomnialo :p leci czas leci, a biorac pod uwage ze cc bede miala trzy tyg wczesniej to moja studniówka dawno minela :p
 
reklama
Do góry