reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja miałam odwrotnie. Jak miałam 18 wyglądałam na 13... Wysoka byłam, ale co z tego. Wszyscy do mnie na ty walili do trzydziestki, ludzie kompletnie bez szacunku mnie traktowali, bo myśleli że gówniara. Jak miałam 18 lat, to usłyszałam w obuwniczym, że mogę kupić przecież większe buty, bo jeszcze mi stopa urośnie... Wszyscy myślą, że mój mąż dużo starszy ode mnie jest, a on jest 3 lata młodszy [emoji1] Teraz mam 33 lata i już na te 23 wyglądam, ale w pierwszej ciąży wyglądałam na góra 20, więc może nie jak nastolatka, ale miałam wrażenie, że ludzie na mnie dziwnie patrzą... U nas ten wygląd rodzinny - moja mama też dużo młodziej wygląda i narzeka na to, bo ludzie koło 50tki z wyższością ją traktują, bo myślą, że są starsi od niej. A ona ma 60.

Tak mi się jeszcze przypomniało - jakieś Greenpeace chodziło po domach rok, czy dwa lata temu i namawiali na oddanie połowy wypłaty. Najpierw im się tłumaczyłam, że mąż decyduje o finansach w naszym domu, więc nie mogę im nic zaoferować [emoji6] A potem jak przyszli znowu, to na pytanie, czy jest ktoś dorosły w domu odpowiedziałam, że nie ma i sobie poszli... A ja już po 30tce byłam.
Oj tam oj tam, przynajmniej będziesz wiecznie młoda :D
 
reklama
Ja z koleji jestem niska , mam 158 cm , a mąż 187..... plus tego ze jak wychodzimy to idą w ruch nawet najwyższe szpile :happy: , ale na płasko muszę do niego stawać na palcach żeby dać buziaka ;)

U nas bardzo podobna różnica. Ja 159 a maz 185. Uwielbiam ten moment gdy zakładam szpilki i idę obok niego... ale szczerze mówiąc świetnie czuje się też w płaskim obuwiu. :)
 
U nas ze wzrostem jest tak:ja170,niemaz 187 i dla mnie jest idealnie :D
Z wyglądem to bywa właśnie różnie,ale zazwyczaj mnie biorą za studentkę max 23 lata,a niemeza za starszego,tak kolo 30:D w rzeczywistości jest odwrotnie bo to ja jestem starsza kilka lat :D
 
napisałam później że od parady będzie, nie lubię łysego łóżka ;)
Tak tak, pozniej doczytalam :) i rozumiem o co chodzi. Na poczatku tez kladlam posciel ale mnie wkurzalo ze za kazdym razem musze sciagac zeby dziecko polozyc, poza tym lezala i sie kurzyla, wiec poszla do szafy. Teraz zakladam fajne przescieradla we wzorki, kolorowe gwiazdki, zwierzatka + poduszeczka i nadal korzystamy z ochraniacza na szczebelki. Wiec lozeczko wygląda ladnie i przyjemnie ;)

Moja bratowa musiala miec dla corek zawsze lozeczko w pelnym "ubraniu" lacznie z baldachimem :D tylko co z tego ze bylo, jak ani jedna ani druga w nim nie spala :p stalo zeby ladnie wygladac :D
 
Witam się w 26tc! (25+0) jak ten czas leci! :)
powoli wyprawkę szykuję, śledzę różne stronki z używanymi rzeczami i czasami trafiają się na prawdę perełki! udało mi się kupic 2 nowe kocyki gube idealne na zimę, jeden nawet w opakowaniu za 15zł za sztukę, gdzie normanie trzeba wydać spoooro więcej!, do tego swietne smoczki nowe z tomme tippe dwupak za 12zł ;) dziś jade odebrac wanienkę (używana w swietnym stanie za free) i tak powoli powoli do przodu ;) największym wydatkiem będzie czujnik oddechu, materac, komoda i pościel, a resztę jakoś powoli kompletuję ;)
kiedy planujecie prac i prasować?
Ja w sierpniu planuje sie wziac za pranie.
 
U mnie tak bylo. 13-14 a wygladalam na 18-20. Jeszcze cycki w rozmiarze C dodatkowo :D
Do mojego taty przyszedl kiedys taki facet dobijajacy do 40 zeby o moja reke prosic, bo juz przecież "na wydanie":angry: a ja mialam 14 lat! Co za jelop, bracia mi kupe lat dokuczali pozniej ze to moj narzeczony :wściekła/y: jeszcze sie przegonic nie dal bo on przeciez "dobra partia, dwa traktory ma i dom" :angry:
 
reklama
@aniaplus u mnie baldachim również będzie obowiązkowy ;) podoba mi się to i już ;) z pierworodnym też miałam ;) spał w łóżeczku głównie w dzień :D no i w nim go usypiałam (mam łóżeczko z funkcją kołysania)

ja mam 178cm a mąż 187cm, kocham szpilki i mam na ich punkcie fioła <3 przed ciążą tylko w szpilkach hasałam, teraz wolę płaskie buty, szpilki tylko dla męża lub na wychodne ;)

syn urodził się w 37+6 z wagą 3660g! to teraz mogę nastawiać się na 4kg kloca :D byleby zdrowy był!

dziś byłam w odwiedzinach u kuzynki która urodziła 25 czerwca. JAKA ONA MALEŃKA!!! urodziła się z wagą 2690g i 51cm, no odrobinka kruszynka maleńka kochana <3
potem pojechałam po stojak i wanienkę ;)
no i u nas dziś upał 30*, wybrałam młodego po 14 z przedszkola i od 15 do 17 byliśmy na basenie odkrytym ;) młody miał mega frajdę :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry