reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Byłam dziś na szybkoej wizycie. Udało się pobrać posiew z szyjki bez krwawienia (uff). Dziwne i niewiarygodne ale szyjka mi sie wydłużyła do ponad 4,3cm, tydzien temu zmieniłam luteinę na podjęzykową i to chyba ona zdziałała cuda bo i twardnieć mam mniej. Dostałam receptę na zapas podjęzykowej a w aptece mi sprzedali dopochwową (w domu się zorientowałam) rano mąż pojedzie mi zamienić bo juz nie mam :/
Ja mam łożysko na ścianie przedniej i ruchy odczuwam bardzo delikatnie, dzis na usg dziecko bardzo szalało a ja ledwo muśnięcia czułam. Czyli sie przekonałam, że to ma znaczenie (z synem w tym czasie odczuwałam o wiele bardziej).
 
reklama
@Kocurek @Pilades

Wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin :)

Tyle piszecie że ciężko was nadgonić. Dziś powiedziałam trochę nad wodą z córką i trochu spaliłam sobie plecy... A na słońcu byłam moze 5 minut. Rodzina z Niemiec przyjechała - Kuzynka z trójką dzieci więc czas im trzeba trochę zorganizować.

@Szalona29 super że się łożysko podniosło, wiedziałam że tak będzie :)
 
No ja też w końcu Was dogonilam bo co wejdę to 20 stron do nadrobienia :errr:
Ja też dzisiaj byłam na wizycie wyniki glukozy mam dobre, więc mogę podjadac słodycze:tak:
Mały waży 770g (24tc 4dni) więc spoko:biggrin2:
Łożysko na przedniej ścianie:blink: i dzisiaj pierwszy raz dostałam takiego kopa przed wizytą, że aż podskoczylam na krześle:laugh2: a dzisiaj byłam z mamą u lekarza więc na usg ją zawolalam i widziała wnuczka:blink: chociaż nie da się 3d zrobić bo ciągle dotyka twarzą do łożyska a musi być odstęp więc zdjęć nadal nie mam :unsure:
 
A my z Szymkiem pozdrawiamy z wakacji nad naszym polskim morzem. Jest pięknie :)
 

Załączniki

  • received_2265583240149025.jpeg
    received_2265583240149025.jpeg
    107,4 KB · Wyświetleń: 83
No ja też w końcu Was dogonilam bo co wejdę to 20 stron do nadrobienia :errr:
Ja też dzisiaj byłam na wizycie wyniki glukozy mam dobre, więc mogę podjadac słodycze:tak:
Mały waży 770g (24tc 4dni) więc spoko:biggrin2:
Łożysko na przedniej ścianie:blink: i dzisiaj pierwszy raz dostałam takiego kopa przed wizytą, że aż podskoczylam na krześle:laugh2: a dzisiaj byłam z mamą u lekarza więc na usg ją zawolalam i widziała wnuczka:blink: chociaż nie da się 3d zrobić bo ciągle dotyka twarzą do łożyska a musi być odstęp więc zdjęć nadal nie mam :unsure:
Super i tez duzy chlopak!
 
Ja przeczytałam uważnie [emoji5] Niestety mojego nie rusza ani brak obiadu, ani syf w domu. Robiłam mu ciągle wyrzuty i walczyłam z nim, ale było tylko gorzej. Zadziałało dopiero jak po dobroci porozmawiałam, inaczej zamyka się w sobie kompletnie...
A o tym rozczarowaniu drugą córką powiedział, jak to z niego wydusiłam. Nie mówił tego sam z siebie, tylko to wyczułam. U niego po porodzie jest podobnie jak u mnie - nie mamy takiej miłości do dziecka na dzień dobry, obydwoje się tego uczymy. Całe szczęście te dzieci na początku do tych ojców są podobne, żeby ojcowie mieli większą ochotę przywiązywać się do dzieci - biologicznie to nawet udowodniono [emoji6]
Najwazniejsze ze cos zadzialalo i znalazlas metode...
To co napisalam na wstepie... na kazdego faceta co innego moze zadziałać...
Moze chociaz jednej moje metody pomoga :) albo natchną :)

Moj nie chcial rozmawiac...bo nie ma problemu....przeciez krasnoludki sprzatna i ugotuja :) po moich akcjach... sam chcial gadać .....:)
Jest fajna ksiazka " w zyciu mozesz wybierac" tam jest o tym aby doszlo do porozumienia w zwiazku..jakichs rozwiazan problemów......oboje musza chciec rozmawiac "wejsc do kregu" ..jak ktores jest poza kregiem... to samemu nic nie zdzialamy....
 
reklama
Do góry