reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też mam dzisiaj urodziny :) a urodziłam się 2630 g (w terminie). Syn miał 2900 g.
A ile kończysz lat? Ja 34.
Wszystkiego najlepszego dla nas :*
W Stanach miałybyśmy wiele udogodnień podobno komunikacja całe życie za darmo za to ze 4 lipiec.
P.s. moja siostra 8 lat temu zrobiła mi prezent i urodziła córke :)
Wszystkiego najlepszego 100 lat [emoji257][emoji257][emoji257]
 
reklama
Kupilam wczoraj chlopcom ręczniki, tetre i kocyki. A do domu przyszly mi ciuszki z olx i nie moge sie doczekac kiedy pojade i bede mogla je obejrzec :D Maz tylko pudlo otworzyl i stwierdził ze Spoko, ubrania, nikt cegly nie przyslal ;(
 
Dziewczyny mi się coraz częściej i więcej chce spać... też tak macie ?
Ja co prawda czekam na pierwszą Dzidzie więc nie mam w ciągu dnia za dużo obowiązków. No ale wczoraj zasnęłam rano do prawie 14 :szok:.

Później też trochę przykimałam i fakt, że później poszłam spać bo zasnęłam tak przed 00 ale wstałam po 08:00.

Bywa, że większość dnia po prostu śpię.
Czy to normalne ?
Ja też tak mam ostatnio nie mam energii i na nic ochoty spać mi się chce jestem zmęczona.
 
Sto lat sto lat

Swietujecie jakos?
Niestety nie za bardzo. O 19 mam wizyte i będzie druga próba pobrania posiewu z szyjki to pewnie znowu sie rozkrwawię i wrócę do domu nieszczęśliwa :/
Mąż rano zostawił prezent. A po pracy jeszcze kwiaty dostałam :) Zrobiłam kokosowy jagielnik (wegański) i podałam ze świeżymi wiśniami.
20180704_163558.jpg
20180704_164527-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180704_163558.jpg
    20180704_163558.jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 259
  • 20180704_164527-1.jpg
    20180704_164527-1.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 264
reklama
To niezle Was zalatwili...A nie dacie rady wynajac czegos tam gdzie maz pracuje? Zebyscie byli razem, z tego co piszesz to malzenstwo na odleglosc raczej Wam nie sluzy :/ Ty bez pomocy, dzieci bez taty...
@Shaer no właśnie skoro to jeszcze tyle potrwa to czy nie możecie tam wynająć, bo nie pamietam czy pisałaś czy mąż mieszka w wynajmowanym czy w hotelu.
 
Do góry