reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U Ciebie jest w ogole trudna sytuacja. Życzę Ci z calego serca zeby udalo Wam sie jak najszybciej popchnac z mieszkaniem do przodu i zeby maz sie szybko przyzywczail jak razem zamieszkacie, ze nie ma lezenia przy trojce dzieci... A reszta rodziny, no coz, rodziny sie nie wybiera niestety. Jestes twarda babka :)


Mieszkanie za rok do półtora.Raczej za nie podziękujemy.Nie do końca wiem jak z tego wybrnąć
 
reklama
Pilades zgadzam sie
Tez by u mnie takie odzywki nie przeszly, pierwsze lata tlumaczylam i musialam przypominac o wszystkim...ale ile mozna... u mnie poskutkowaly wyciaganie konsekwencji o ktorych juz pisalam, na kazdego jest jakas metoda....
Moj dba o mnie... codziennie melise mi robi :) :) taki sposob na mnie znalazl...
Tez jest zadaniowy, sam wszystko umie naprawic, ale i Zakupy robi z moja lista, rachunki tez oplaca
Dzieci na spacer sam bieze zebym mogla polezec, zmywarka i blaty w kuchni tez.... i z rana wstaje do dzieci a ja leze dluzej... kochany jest, ale musialam go pare lat szlifowac :)
To ja bym musiała chyba dokładny poradnik od Ciebie dostać, bo mojego to za Chiny ludowe nic nauczyć nie mogę [emoji1] Mam wrażenie, że zbyt uparty typ mi się trafił.
 
Ten lekarz jest niby specjalistą od chorób zakaźnych, więc powinien mieć aktualną wiedzę. A mówił, że kleszcz może mieć boreliozę pomimo negatywnego wyniku (albo mieć boreliozę i nią nie zarazić) i że najważniejsze jest badanie z krwi min. 6-8 tygodni po ugryzieniu. A jeśli pojawia się rumień, to nie czekają już na te wyniki z krwi.
Tak, rumień paradoksalnie w tym momencie jest dobry, bo masz potwierdzenie. Ale z tego co pamiętam, to chyba tylko u około 30% zakażeń występuje? W każdym razie dobrze, że wprowadził leczenie szybko i jesteś pod opieką :)
 
Tak, ja pisałam i robiłam kleszczowi badania, które wyszły pozytywnie. Kleszcza miałam 3 tygodnie temu. Przez pierwszy tydzień nic się nie działo poza lekkim swędzeniem. Jakoś 10 dni temu (nie pamiętam dokładnie) zrobiło się czerwone i zaczęło mi się rozrastać. Nie jest wyraźnie bledsze w środku, a myślałam że to jest wyznacznik. Bardziej przypomina "oko byka", jak to gdzieś określili. Czyli czerwone w środku i różowe dookoła. Teraz ma 8 cm średnicy.Zobacz załącznik 873662

kurczę, bo syna dopadł kleszcz.... musze go bacznie obserwowac, kleszcz w lodowce martwy... pisza na necie ze nie ma "przydatnosci" lleszcz do badania, a gdzie indziej pisza ze musi byc zywy... ile placilas za badania kleszcza?
 
Mieszkanie za rok do półtora.Raczej za nie podziękujemy.Nie do końca wiem jak z tego wybrnąć
To niezle Was zalatwili...A nie dacie rady wynajac czegos tam gdzie maz pracuje? Zebyscie byli razem, z tego co piszesz to malzenstwo na odleglosc raczej Wam nie sluzy :/ Ty bez pomocy, dzieci bez taty...
 
reklama
Ja mam dzisiaj urodziny :-) urodziłam się mając 2700kg ale myślę że moje dziecko będzie duuuuzo większe, po tacie.

Z tej okazji zamierzam dzisiaj kupić sobie małego torta orzechowego i zjeść całego sama :happy: a co tam, taka okazja to jakoś organizm to zniesie.

Czekam też na rogala do spania, który ma dzisiaj dotrzeć kurierem, może wkoncu się wyśpie...
Wszystkiego najlepszego [emoji257][emoji257][emoji257]
 
Do góry