reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hmmm.Moze trzeba dołączyć do grupy...

Co do jajek to obsługa fiutkow dla mnie jakaś prostsza.Moj mąż powiedział że on żadnych cipensow nie przewija bo nie umie i się boi.I że w ogole samo słowo ' córka' go przeraza
Być może nie wiem wychodzą jakieś skróty i blokada ciemna strona
 
Hmmm.Moze trzeba dołączyć do grupy...

Co do jajek to obsługa fiutkow dla mnie jakaś prostsza.Moj mąż powiedział że on żadnych cipensow nie przewija bo nie umie i się boi.I że w ogole samo słowo ' córka' go przeraza
Cipensow haha dobre :-D jak się urodzi mała królewna to tatuś pewnie zeswiruje ;)
 
No właśnie nam tez tak mowili, gdyby to padło od jednej osoby to moze bym sie zastanawiala czy to robic, ale jak slyszalam od wielu to bylam spokojna ze jest ok. No ale nie jest :/

Lepiej sie uczyc na cudzych bledach niz swoich ;) chociaz powiem Ci ze z dziewczynkami tez nie jest latwo, one bardzo czesto lapia infekcje ukladu moczowego, bo wszystko "na wierzchu" i bardziej narazone.
Mojej corce z kolei zrosly sie wargi sromowe w wieku dwoch lat. Miala na zywca rozrywane... bolalo ja mega
 
Dzisiaj odzyłam po wczorajszym lezeniu jak worek. Przeszłam w parku krajobrazowym 5 km ale złapała nas burza z gradem. Wróciłam cała mokra i przewiana. :confused:

W czwartek kończę 6 miesiąc i zaczynam 7:happy:. Zauważyłam znaczy wzrost aptetu, czy ktoś też tak ma? Slyszlam że w 3 trymestrze, wzrasta zapotrzebowanie na kalorie ale mi się cały czas chce jeść:szok:
Ojjj tak zjeść to ja mogę ;) własnie jem bułkę z szynką a przed chwilą zjadłam dwa mielone bo mąż już na jutro zrobił. W domu to on robi najlepsze mięsa miał zrobić jutro po pracy czyli ok 14:30... Ale po mojej minie stwierdził że do tej godziny to padnę z głodu ;) 7 miesiąc to już III trymestr?
 
Tak jak któraś prosiła. Chyba igorowelove ale pewną nie jestem. Wrzuciłam na fb zdjęcia ubranek po synku, niestety Liwia nie będzie ich nosić przez płeć :)
 
reklama
Dzisiaj odzyłam po wczorajszym lezeniu jak worek. Przeszłam w parku krajobrazowym 5 km ale złapała nas burza z gradem. Wróciłam cała mokra i przewiana. :confused:

W czwartek kończę 6 miesiąc i zaczynam 7:happy:. Zauważyłam znaczy wzrost aptetu, czy ktoś też tak ma? Slyszlam że w 3 trymestrze, wzrasta zapotrzebowanie na kalorie ale mi się cały czas chce jeść:szok:
Mi też wyraźnie wzrósł apetyt przez ostatnie 2 tygodnie.
 
Do góry