reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

jak idę do maca to wyłącznie na śniadanie, uwielbiam te tosty! do hamburgerów i innych podawanych w ciągu dnia burgerów mam wstręt, ale daruje opisywanie dlaczego ;) w każdym razie jak już się zdarzy np gdzieś na trasie wypad do maca to ja tylko śniadanie, lub w ostateczności frytki, syn za to uwielbia happymeal-a ;)


To lepiej nie opowiadaj Kochana o tych bułkach ale wyobrażam sobie, że to jest zło zła:p
Ja wzięłam ta śniadaniowa kanapkę i sałatkę. Wątpię i tak czy to jest choć trochę zdrowsze ale....
Ale ... o i skubnęłam trochę frytek :p
Wiadomo, że happymeal to szczęście młodego człowieka.
Trzeba raz na jakiś czas zgrzeszyć :-D
Ale tymi ogórkami małosolnymi narobiłaś mi smaka :-D
 
reklama
Nie no nerw chyba bolalby w większym obszarze to to mnie boli 1 cm na 1 cm. Nie wiem czy moja 8 nie postanowiła wybić się już do konca

U mnie tak było na początku. Byłam pewna, że to zatoka przynosowa, a okazało sie, że właśnie w tym miejscu jest początek tego nerwu trójdzielnego,wiec killa godzin później bolało mnie już ucho i górne zeby. Oby u Ciebie to nie było to... bo boli tak,ze brak słów.
 
My już od 5 na nogach.Pijemy kawę z dzidziulem.Jak byłam w łazience to dorwał się do mojej torebki i wymazał błyszczykiem....Poleciałam go ratować i zapomniałam zamknąć sedes.Teraz wylawialm z niego piłki i klocki i tenisówki.
Jak pomyślę że w.kolejne wakacje będę miała swoje takich lobuzow to zaczynam.sie bac...
 
jak idę do maca to wyłącznie na śniadanie, uwielbiam te tosty! do hamburgerów i innych podawanych w ciągu dnia burgerów mam wstręt, ale daruje opisywanie dlaczego ;) w każdym razie jak już się zdarzy np gdzieś na trasie wypad do maca to ja tylko śniadanie, lub w ostateczności frytki, syn za to uwielbia happymeal-a ;)
Córka kolezanki zamawia w macu zawsze jabłuszko i nic wiecej nie chce ;)
 
Ja mam dyskopatie z przepuklina w ledzwiowym bol kregoslupa przerabialam w kazdej postaci i nie wiem dokladnie co czujesz ale tak to wyglada promienijacy bol na posladek i do nogi, tylko to wiesz jak juz promieniuje do calej nogi (czujesz dretwienie?) to naparwde nie dobrze masz ucisk konkretny, masaze ci troche pomoga napewno nie zlikwiduja calkiem ale pomoga tylko szukaj kogos kto sie naprawde zna i podejmie sie masazu kobiety w ciazy
Kiedy bol sie nasila po tym jak chwile chodzisz czy jak siedzisz czy moze juz rano wstajesz z bolem?

Właśnie nie drętwieje mi noga w ogóle ;( poczekam jeszcze do niedzieli jak nie przejdzie to będę musiała od poniedziałku rozglądać się za kimś
 
Pierwszego syna rodziłam w 40tc +4 i koszmarnie cierpiałam prze serce.Maly był wielki wszystko mi wciskał od pęcherza i jelit po płuca (miał 59cm)
Jadłam Murzynka rozpakowywacza, seks z dwa razy dziennie, szorowanie podłóg, przysiady, bieganie po schodach i w końcu ruszyło.Czy od tego nie wiem.Bo męczyłam się kilka dni, aż mi slabo było od upału, wysiłku i nie wiem czego.I cały czas miałam uczucie że.pekne!

W drugiej ciąży wzięło mnie nagle, bylam.przekonana że mam jeszcze z 2-3tygodnie i nie ma szans, że urodzę przez terminem.Ale się zaczęło, wróciłam w Wigilię do domu, po Świętach do szpitala spowrotem.Smiali się że chyba tęsknię, uznano, że niby nic się nie dzieje i rano pójde do wypisu.A ja mówiłam 'dzis w nocy urodze'.Poszlam spać i obudzil mnie ból i urodziłam ;) 38+0
Ja jeszcze mylam okna, piłam olejek rycynowy i mialam dwukrotny masaż szyjki. Podzialala dopiero oksytocyna :p.
Dzięki Twojemu wpisowi nabrałam nadziei, że może tym razem będzie inaczej.
To czekanie było najgorsze :tak:
 
reklama
Właśnie nie drętwieje mi noga w ogóle ;( poczekam jeszcze do niedzieli jak nie przejdzie to będę musiała od poniedziałku rozglądać się za kimś
Mnie tez nie dretwieje, ale bol jest okropny. Jesli sie kladziesz na plecach to pamietaj zeby podkladac cos pod nogi, wtedy sie troche inaczej miednica uklada i kręgosłup odegnie sie w drugą strone. Jak nie mialam brzucha to pomagalo mi tez lezenie na plecach z kolanami pod broda, ale w naszym stanie to nie jest specjalnie wykonalne ;) no i lekarze mówią żeby wzmacniac miesnie wzdluz kregoslupa
 
Do góry