reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Koniecznie mnie to dało taki jakiś komfort psychiczny przy tej cukrzycy. Bywają dni że strasznie boję się o maluszka. Rozumiem że Ty masz tylko dietę tak ?
Na razie tylko dieta. Też mam takie momentu, że bardzo się martwię, a już jak poczytam coś w Internecie to już w ogóle. Z drugiej strony wiele kobiet ma cukrzycę ciążową i wszystko kończy się dobrze, więc u nas też tak będzie! Dobrze, że wiemy, jesteśmy pod opieką, mamy dietę. Ale jak mi się chce ciasta:(
 
reklama
Kurcze, jak tak czytam te ceny kuchni, to jestem w szoku [emoji33] My to chyba w czepku urodzeni jesteśmy, bo też się będziemy w przyszłym miesiącu wprowadzać do naszego własnego domku, ale kuchnie na wymiar z blatami, szafki do łazienek i garderobę robi nam teściu w prezencie (nie bierze od nas nic). On zawodowo robi meble. A sprzęty do kuchni moi rodzice zafundowali. Poza tym teść jeszcze podłogi położył i drzwi założy teraz (ale podłogi i drzwi już my kupiliśmy). Nawet nie wiedzieliśmy jak bardzo trzeba być wdzięcznym :-) Teściowie i tak mówią, że na mojego męża najmniej z rodzeństwa wydają. Mąż ma dwie siostry i one zawsze dużo korzystały na pomocy teściów (nie mają szczęścia do facetów).
 
Wszystkie chyba kibicuja :)


Oj nie.Ja nie cierpię piłki nożnej.Tak naprawdę naprawdę niecierpie.
Żaden inny sport mnie tak tak nie wkur... jak piłka nożna.

Co do montażu to my nigdy za.takie rzeczy nie płaciliśmy podobnie jak docinanie blatow czy wycinanie otworów na zlewozmywak itd. Wszystko robimy sami.
 
Z nasza zmywarka nie bylo problemów... a bralismy tez rtv agd.. ..ale tez. O to pytali...bo rzeczywiście sa problemy
Jak masz ciete blaty pod innym katem niz 90 to tez dodatkowo liczą...duzo drozej...a my mielismy takie katy..nie wiadomo ile st..pewnie ok 45...
Zobacz załącznik 870653
Okap podszafkowy ...wewnatrz szafek ..doprowadzenie chyba ze 300zl chcieli nam naliczyc..sami pociagnelismy pod wylot..
Sa okapy drozsze ze doprowadzenia nie trzeba robic...tylko sie filtry wymienia...

Jest duzo szczegolow....ale tu 300zl..tam 200..i jedna kuchnia potrafi różnie kosztowac.....jak sie z kilku rzeczy rezygnuje...to juz ze 3 tys mniej...


Kurde bramke nam strzelili :/
A tak kibicowałam :(

Zmywarkę mieliśmy inna i nam powiedzieli że się nie da ale może temu że montaż z Ikei i im się nie chciało kombinować ;p ale fakt że warto poszukać na Olx montażu :)
 
Czasem bardziej sie oplaca brac meble od "fachowca" niz z marketu, duzo dluzej sie czeka, wiadomo. Ale z tego co w otoczeniu slysze to troche korzystniej finansowo wychodzi. Fakt ze rozne koszyki cargo itp i tak gosc kupi w ikea i tylko zamontuje ;)
 
Czasem bardziej sie oplaca brac meble od "fachowca" niz z marketu, duzo dluzej sie czeka, wiadomo. Ale z tego co w otoczeniu slysze to troche korzystniej finansowo wychodzi. Fakt ze rozne koszyki cargo itp i tak gosc kupi w ikea i tylko zamontuje ;)
Nam fachowcy akurat drożej wyliczyli no i u nas przeważyło to żeby wziąć na raty bo przy budowie i urządzaniu całego domu każdy podział na drobniejsze wydatki nas ratuje
 
Na razie tylko dieta. Też mam takie momentu, że bardzo się martwię, a już jak poczytam coś w Internecie to już w ogóle. Z drugiej strony wiele kobiet ma cukrzycę ciążową i wszystko kończy się dobrze, więc u nas też tak będzie! Dobrze, że wiemy, jesteśmy pod opieką, mamy dietę. Ale jak mi się chce ciasta:(
Trzeba pozytywnie myśleć [emoji4]. Innej opcji nie ma musi być dobrze :). Ja już staram się czytać jak najmniej na necie bo potem tak jestem nakręcona że szkoda gadać. A mój biedny gin musi mnie uspokajac.

Ja mam najgorzej jak widzę że ktoś przy mnie coś je słodkiego A wiem że nie mogę tego zjeść [emoji53]. Przyznam się szczerze że od czasu do czasu zjem loda bo nie mogę wytrzymać.
 
reklama
Kurcze, jak tak czytam te ceny kuchni, to jestem w szoku [emoji33] My to chyba w czepku urodzeni jesteśmy, bo też się będziemy w przyszłym miesiącu wprowadzać do naszego własnego domku, ale kuchnie na wymiar z blatami, szafki do łazienek i garderobę robi nam teściu w prezencie (nie bierze od nas nic). On zawodowo robi meble. A sprzęty do kuchni moi rodzice zafundowali. Poza tym teść jeszcze podłogi położył i drzwi założy teraz (ale podłogi i drzwi już my kupiliśmy). Nawet nie wiedzieliśmy jak bardzo trzeba być wdzięcznym :-) Teściowie i tak mówią, że na mojego męża najmniej z rodzeństwa wydają. Mąż ma dwie siostry i one zawsze dużo korzystały na pomocy teściów (nie mają szczęścia do facetów).

U nas Kuchnia to najwiekszy wydatek jezeli chodzi o pomieszczenia...lazienka dla porownania 10 tys nam wyszla ( pytka 80m2 z internetu bo tam najtaniej)....
Urzadzenie mieszkanka takiego ze stanu deweliperskiego to kupa kasy...masakra
 
Do góry