reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tak ponieważ waga dziecka jest istotna. Ja mam już uzgodnione z gin że w 38tc dostaję skierowanie do szpitala na wywołanie gdyby się samo nie zaczęło, jednak ja sama spróbuje pomóc małemu zeby miał ochotę wyjść w 37tc.

juz czytalam..ze dzieci większe....no sn rodzic 5 kg dziecko to rzeczywiscie lepiej ciut wcześniej
 
Współczuję[emoji53] Nie wiem czy widziałaś ale ostatnio czerwcowa mama urodziła i też popekala. Może dzidziuś będzie mniejszy ;) chociaż wiadomo jak jest przy cukrzycy ale życzę bezproblemowego porodu [emoji16].
Na pewno podpytam moją ginekolog, co sądzi. Chyba że sama coś powie.
 
Bralas montaz ikea? Jak to sie ogarnia, jesli ma sie swoja lodowke, plyte i piekarnik do zabudowy? Dzieki za info o zmywarce.
Z nasza zmywarka nie bylo problemów... a bralismy tez rtv agd.. ..ale tez. O to pytali...bo rzeczywiście sa problemy
Jak masz ciete blaty pod innym katem niz 90 to tez dodatkowo liczą...duzo drozej...a my mielismy takie katy..nie wiadomo ile st..pewnie ok 45...
P_20180624_203611.jpg

Okap podszafkowy ...wewnatrz szafek ..doprowadzenie chyba ze 300zl chcieli nam naliczyc..sami pociagnelismy pod wylot..
Sa okapy drozsze ze doprowadzenia nie trzeba robic...tylko sie filtry wymienia...

Jest duzo szczegolow....ale tu 300zl..tam 200..i jedna kuchnia potrafi różnie kosztowac.....jak sie z kilku rzeczy rezygnuje...to juz ze 3 tys mniej...


Kurde bramke nam strzelili :/
 

Załączniki

  • P_20180624_203611.jpg
    P_20180624_203611.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 389
reklama
Do góry