reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Niestety nie... Wcześniej się zapisałam, ale jednak byłam za bardzo pochłonięta przygotowaniami do obrony. Za to od poniedziałku zaczynam szkołę rodzenia. A Ty byłaś?
Gdzie idziesz do szkoly? Ja do salve planuje sie zapisac na weekendowa, ale myslalam, zeby jeszcze pare tyg poczekac z zapisywaniem sie.
 
Gdzie idziesz do szkoly? Ja do salve planuje sie zapisac na weekendowa, ale myslalam, zeby jeszcze pare tyg poczekac z zapisywaniem sie.
Idziemy na Sterlinga do przychodni Renoma. Raz w tygodniu zajęcia, nam weekendowa nie pasuje bo mąż ma tylko jeden weekend w miesiącu wolny to wolimy go inaczej wykorzystać. Na weekendowa to można się pewnie zapisać w każdej chwili, a na te w tygodniu to chyba są ograniczone miejsca
 
Idziemy na Sterlinga do przychodni Renoma. Raz w tygodniu zajęcia, nam weekendowa nie pasuje bo mąż ma tylko jeden weekend w miesiącu wolny to wolimy go inaczej wykorzystać. Na weekendowa to można się pewnie zapisać w każdej chwili, a na te w tygodniu to chyba są ograniczone miejsca
To milego powrotu do szkoly zycze ;) Na weekendowe tez sa ograniczone miejsca :) ale troche tych szkol u nas w miescie jest wiec jak nie do jednej to do drugiej pojdziemy :) mysle ze jakos po 30tyg dopiero.
 
To milego powrotu do szkoly zycze ;) Na weekendowe tez sa ograniczone miejsca :) ale troche tych szkol u nas w miescie jest wiec jak nie do jednej to do drugiej pojdziemy :) mysle ze jakos po 30tyg dopiero.
A ja nie wiem czy sie zapisywac... Przy pierwszym nie poszłam bo tak jak Ty odlozylam na pozniej a w koncu nie bylo miejsc ;) umówiłam sie z polozna i mniej wiecej pogadalam o porodzie, dziecku, pologu, takie szybkie tempo. Ogarnelismy jakos bez problemu. Teraz moze bym sie pewniej czula gdybym przeszła przez cala szkole, ale kurcze troche nie wiem czy jest sens...
 
reklama
Do góry