reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pudełka ? Hahaha w ikei kupiłam cały komplet za niecałe 10 zł mega przydatne. Mam rozmiarami poukładane body i pajace. A osobno bluzeczki i spodenki [emoji173]️
Oo chcialam pisac pojemniki ale to bardziej z jedzeniem sie kojarzy [emoji23][emoji3] kolejny powod zeby jechac do Ikei [emoji173] wroce z Bułgarii i pojedziemy do Wro do Ikei [emoji4][emoji4]
 
reklama
Umawiacie się na badanie w 3 trymestrze to genetycznie ( jest nie obowiązkowe ) , jak tak to na kiedy , ok 30 TC czy później ?

Dalej nie słyszę na lewe ucho ( 5 dzień ) i zatkana lewa przegroda nosa , w poniedziałek wybieram się do laryngologa...
 
Umawiacie się na badanie w 3 trymestrze to genetycznie ( jest nie obowiązkowe ) , jak tak to na kiedy , ok 30 TC czy później ?

Dalej nie słyszę na lewe ucho ( 5 dzień ) i zatkana lewa przegroda nosa , w poniedziałek wybieram się do laryngologa...
Gin mnie umawia :) tzn u swojego gina to robie to on wie kiedy przyjść
 
Jakie masz kocyki ? Masz jakiś grubszy ? Czy tylko takie cieniutkie .

Mam dwa zwinięte takie średnie bym powiedziała koce na jesień. Pieluszki flanelowe będę używać jako cieniutkie okrycie i mam rożek gruby który będę używać tez jako grubsze okrycie.


Na zimę już taka porządna kupię jakiś mega ciepły kocyk ale to na grudzień myśle dopiero
 
reklama
W łodzi zimno chociaz 16 st... Wieje mocno, deszcz pada i przestaje. Bluzka, bluza, kurtka i dopiero znosnie... Na rynku widzialam ludzi co w bluzkach na ramiaczkach zebami dzwonili i pokuleni jak zmokle kury.
Jesteś z Łodzi? Ja też i dziś się nie ruszam z domu, tylko do rodziców moich pójdziemy jak Mąż z pracy wróci... Zimno i wieje
 
Do góry