reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja dzis mam taki seeenny dzień..

Nie dosc ze spalam w nocy...
To od 9.30 do 13 spalam..
Dzieci spia teraz od 19.00.. ja posiedzialam na necie..i juz spac mi sie znowu chce
Dobrze ze maz byl dzis w domu.za dnia. :)

Mimo że leniuchowalam jak nigdy... to zaczela mnie pobolewac blizna po cc ??? Głównie jak sie przekrecam..wstaje z ziemi.... nie jest to bol ciągły..tylko chwilowy wlasnie podczas niektorych czynności
..ktoras tak ma???
 
Ja dzis mam taki seeenny dzień..

Nie dosc ze spalam w nocy...
To od 9.30 do 13 spalam..
Dzieci spia teraz od 19.00.. ja posiedzialam na necie..i juz spac mi sie znowu chce
Dobrze ze maz byl dzis w domu.za dnia. :)

Mimo że leniuchowalam jak nigdy... to zaczela mnie pobolewac blizna po cc ??? Głównie jak sie przekrecam..wstaje z ziemi.... nie jest to bol ciągły..tylko chwilowy wlasnie podczas niektorych czynności
..ktoras tak ma???

mam wrażenie że mnie też czasem pobolewa, zgłaszałam prowadzącemu, mówi że to normalne
 
Wróciłam do Polski ale nadal biegunka (lot samolotem czułam jak mi zimny pot oblewal) stres aby jakoś wytrzymać. Odebrałam wyniki badań które robiłam przed wyjazdem, wzięłam swoją historię ciąży, napisałam skargę na lekarza. Rozmawiałam z dyrekcją i powiedziała ze ostatnio ma właśnie takie zgłoszenia na niego i jeśli ich będzie wystarczająca ilość nie przedłuży my umowy w przychodni. Teraz nadal umierajaca jadę na izbę przyjęć bo na prawdę się martwię. Nie mam siły, nie zdziwilabym się jakbym była już odwodniona. Oraz czy ok z Liwia bo spina mi się brzuch przy tych rewolucjach. Wyszły mi o dziwo hemoroidy bo ciągle mam uczucie ze jeszcze wszystko nie wyszło. Masakra.
Mialam ostatnio straszne bole brzucha( jak się później okazało po żelazie, jak odstawiłam przeszło), może przy jakiś rewolucjach z trawieniem itd brzuch się napina...bo też kilka dni z takim lazilam i już się zaczynałam martwić ale jak tylko żołądek przestał bolec to i brzuch się przestał napinać.
 
Wróciłam do Polski ale nadal biegunka (lot samolotem czułam jak mi zimny pot oblewal) stres aby jakoś wytrzymać. Odebrałam wyniki badań które robiłam przed wyjazdem, wzięłam swoją historię ciąży, napisałam skargę na lekarza. Rozmawiałam z dyrekcją i powiedziała ze ostatnio ma właśnie takie zgłoszenia na niego i jeśli ich będzie wystarczająca ilość nie przedłuży my umowy w przychodni. Teraz nadal umierajaca jadę na izbę przyjęć bo na prawdę się martwię. Nie mam siły, nie zdziwilabym się jakbym była już odwodniona. Oraz czy ok z Liwia bo spina mi się brzuch przy tych rewolucjach. Wyszły mi o dziwo hemoroidy bo ciągle mam uczucie ze jeszcze wszystko nie wyszło. Masakra.
Niech Cię szybko na nóżki postawią! [emoji4]
 
Ja już po tej wizycie dodatkowej. Z małym wszystko ok, rośnie jak na drożdżach 930 gram, nie pamiętam długości a co najważniejsze o co się martwiłam to szyjka 4 cm zamknięta. Dostałam jakieś globulki na ewentualne zapalenie. Uspokoilam się i jutro spokojnie mogę się pakować na wyjazd.
 
reklama
Ja już po tej wizycie dodatkowej. Z małym wszystko ok, rośnie jak na drożdżach 930 gram, nie pamiętam długości a co najważniejsze o co się martwiłam to szyjka 4 cm zamknięta. Dostałam jakieś globulki na ewentualne zapalenie. Uspokoilam się i jutro spokojnie mogę się pakować na wyjazd.

Super wiadomość :) który u Ciebie tydz?
 
Do góry