reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mialam ostatnio straszne bole brzucha( jak się później okazało po żelazie, jak odstawiłam przeszło), może przy jakiś rewolucjach z trawieniem itd brzuch się napina...bo też kilka dni z takim lazilam i już się zaczynałam martwić ale jak tylko żołądek przestał bolec to i brzuch się przestał napinać.
Nie suplementuje żelaza więc nie miałabym jak go zmniejszyć. Poza tym jem ostatnio tylko alby przeżyć, nie mam apetytu więc pewnie od razu by mi przeszedł ból. Ale jest nadal i nadal jest biegonka :(
 
Ja dzis mam taki seeenny dzień..

Nie dosc ze spalam w nocy...
To od 9.30 do 13 spalam..
Dzieci spia teraz od 19.00.. ja posiedzialam na necie..i juz spac mi sie znowu chce
Dobrze ze maz byl dzis w domu.za dnia. :)

Mimo że leniuchowalam jak nigdy... to zaczela mnie pobolewac blizna po cc ??? Głównie jak sie przekrecam..wstaje z ziemi.... nie jest to bol ciągły..tylko chwilowy wlasnie podczas niektorych czynności
..ktoras tak ma???
A boli Cie po wierzchu czy gleboko? Ja mialam takie dwa dni ze byla bardZo wrazliwa, nie moglam miec majtek ani spodni bo strasznie mi sie urazala. Ja nie mam calkiem plaskiej, bialej kreseczki, jak to czesto wyglada, tylko w dwóch miejscach jest lekko zgrubiala. To nie byl bol ale takie nieprzyjemne uczucie, samo przeszło, nawet zapomnialam na wizycie powiedziec lekarzowi ze cos takiego sie wydarzylo.
 
reklama
Nie suplementuje żelaza więc nie miałabym jak go zmniejszyć. Poza tym jem ostatnio tylko alby przeżyć, nie mam apetytu więc pewnie od razu by mi przeszedł ból. Ale jest nadal i nadal jest biegonka :(
Chodziło mi o to żebyś się nie martwiła bo brzuch może się napinac po różnych rewolucjach układem trawiennym. Może to wirus albo zmiana flory bakteryjnej. Myślę że jak Ci przejdzie to i brzuch wróci do normy [emoji6]
 
Do góry